Informacje5 marca 2007, 00:00,

Dzień Kobiet w Lesznowoli - Koncert dla Ewy w £azach

Z okazji Dnia Kobiet Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza wszystkie panie na Koncert dla Ewy. Koncert odbędzie się 10 marca 2007, o godzinie 17:00 w świetlicy w £azach (ul. Przyszłości 8). Gwiazdą koncertu dla Ewy będzie: Kabaret Moralnego Niepokoju. Karty wstępu są do odbioru w GOK Gminnym Ośrodku Kultury (bezpłatnie).

źródło informacji: www.gok-lesznowola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje6 marca 2007, 00:00,

Turniej Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego

W najbliższą sobotę (10 marca 2007) w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się VIII turniej Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w halowej piłce nożnej. Piłkarskie samorządowe spotkanie, to według Janusza Piechocińskiego kapitalna forma integracji podzielonego coraz bardziej środowiska, przy okazji ileż radości niesie za sobą zawołanie "graj starosta bo ci pensji nie wypłacą", czy apel do rządzących gminami kobiet, by przystąpiły do ceremonii wymiany koszulek.

Informacja powstała po przeczytaniu news'a Janusza Piechocińskiego (Radny Sejmiku Mazowieckiego) na forum powiatu piaseczyńskiego (link na końcu informacji). Szkoda tylko, że nasze regionalne strony milczą i nikt nic nie pisze. Spodziewaliśmy się takiej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl, jednak ich aktualności na stronie pozostawiają wiele do życzenia..., tak więc pozostawimy je bez komentarza.

źródło informacji: piechocinski.blog.onet.pl
oraz informacja na forum: turniej piłkarski samorządu
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego powiat piaseczyński
Tematy: