Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Dzień kobiet w gminie Góra Kalwaria - zaproszenie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na doroczne obchody Dnia Kobiet. Impreza odbędzie się w Kinie Uciecha, ul. Ks. Sajny 14, w niedzielę 11 marca o godz. 17.00. W programie występy zespołów działających przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii oraz gwiazda wieczoru.

Wstęp wolny, ale z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejszy odbiór wejściówek w Ośrodku Kultury ul. Ks. Sajny 14, Kino Uciecha.

źródło informacji: www.gorakalwaria.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje28 lutego 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr - wycieczka na Cmentarz Powązkowski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. W związku z tym, że obecna aura nie sprzyja wycieczkom rowerowym, klub organizuje pieszą wycieczkę, na stary Cmentarz Powązkowski w Warszawie. Zainteresowane osoby spotykają się w niedzielę, 4 marca 2007 (niedziela), o godzinie 11:00 przy IV bramie cmentarza (ul. Powązkowska).
Informacja o planowanej wycieczcie pochodzi z forum: forum.gazeta.pl/Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr, działa od kilku lat przy oddziale PTTK w Piasecznie. Dwa razy w miesiącu w niedzielę, od kwietnia do października, klub organizuje dostępne dla wszystkich chętnych wycieczki rowerowe prowadzące w różne zakątki powiatu piaseczyńskiego. Tempo, długość i trudność tras dostosowana jest do umiejętności także mniej wprawnych rowerzystów. Niekiedy trasy prowadzą również poza granice powiatu. Razem z Pędziwiatrem można było się wybrać m.in. do Pęcic, Radzymina, nad Stawy Raszyńskie, do Muzeum Katyńskiego w Warszawie. Tradycją stała się zimowa wycieczka na powitanie Nowego Roku organizowana 1 stycznia. W czasie, gdy zimowa aura jest mniej łaskawa dla rowerzystów, z klubem można wybrać się do Warszawy na piesze wycieczki z przewodnikiem. Członkowie Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr, biorą także udział w rajdach organizowanych przez piaseczyński oddział PTTK oraz w wielu imprezach rowerowych organizowanych w całej Polsce. Informacje o wycieczkach publikowane są na plakatach umieszczanych w GOSiR w Piasecznie.

źródło informacji o Pędziwiatr: gosir-piaseczno.pl/pedziwiatr
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie