Informacje6 marca 2009, 00:00,

Dzień Kobiet przy klubowej muzie w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców a przede wszystkim kobiety, na spędzenie Dnia Kobiet w Klubie. Impreza, odbędzie się w najbliższą sobotę 7 marca 2009 roku w Klubie Kino przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Klubową muzykę będzie grał Suchy oraz Kurak. Start o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł (męska część gości) a kobiety mają wejście za darmo. Bilety na sobotnią imprezę, można nabyć w Klubie Kino w Piasecznie. Uwaga: pierwsze 10 dziewczyn dostaje drinka za darmo!

Dzień Kobiet przy klubowej muzie w Klubie Kino Piaseczno

Informacja: wstęp na imprezę z okazji Dnia Kobiet od 17 lat! Trzeba mieć legitymację lub inny dokument tożsamości, natomiast alkohol sprzedawany od lat 18. Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas w sobotę: 7 marca 2009 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd z Warszawy autobusem 727 z metra Wilanowska (przystanek Kolejka Piaseczyńska). Zapraszamy do Klubu Kino w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 marca 2009, 00:00,

Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze Kawęczynek 2009

Klub Klinika Snookera w Kawęczynku oraz Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego serdecznie zapraszają na Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze Kawęczynek 2009. Zawody odbędą się w dniach 14-15 marca 2009 roku w Klinice Snookera przy ul. Prosta 25 w Kawęczynku. Szczegóły, można uzyskać telefonicznie, pod numerem telefonu: 691-778-858 (Rafał Wójcik). Podczas trwania turnieju, nastąpi oficjalne otwarcie klubu Klinika Snookera, połączone z poczęstunkiem. Więcej informacji na temat Klubu Klinika Snookera, można przeczytać na stronie internetowej: www.klinikasnookera.pl