Informacje5 marca 2008, 00:00,

Dzień Kobiet koncert Jest Taki Jeden Dzień Góra Kalwaria

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Barbara Samborska, oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na doroczny koncert z okazji Dnia Kobiet pod tytułem: Jest Taki Jeden Dzień. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 8 marca 2008 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). ¬ródło informacji o imprezie pochodzi ze strony GoraKalwaria.net (współpracują z nami)

DZIEń KOBIET

Bilety na koncert Jest Taki Jeden Dzień są w cenie 5 zł, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury od dnia 1 marca. Podczas koncertu wystąpi znany i lubiany na terenie gminy Góra Kalwaria zespół wokalno - instrumentalny pod kierownictwem Tadeusza Sasa, autora scenariusza i reżysera imprezy. W repertuarze popularne piosenki i zabawne skecze. Na scenie Kina Uciecha, wystąpią zespoły ludowe: Wólkowianki, Brześcianki oraz chór Vox Symfonia oraz liczni soliści. Zapraszamy serdecznie mieszkańców, na koncert Jest Taki Jeden Dzień, który odbędzie się z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje6 marca 2008, 00:00,

DZIEń KOBIET w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Z okazji Dnia Kobiet Galeria Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej w Piasecznie, zaprasza wszystkie Panie na profesjonalne porady kosmetyczne firmy Avon. W tym czasie bogata oferta sklepów na terenie Galerii Handlowej, pomoże Panom wybrać odpowiedni podarunek dla swoich ukochanych. Zapraszamy na Dzień Kobiet do Galerii Handlowej, mieszczącej się przy Auchan w Piasecznie.

Dzień Kobiet w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

W najbliższy weekend Galeria Auchan Piaseczno przygotowała atrakcyjne niespodzianki dla mieszkanek Warszawy, Piaseczna i okolic. W dniach od 7 do 9 marca 2008 roku, powstanie tu specjalne stoisko Avon, przy którym wszystkie Panie otrzymają bezpłatne porady kosmetyczne. W ramach Wielkiej Kampanii życia, będą również mogły wziąć udział w akcji informacyjnej dotyczącej samobadania piersi.

Na stoisku Avon wizażystka tej firmy doradzi, jak właściwie dbać o cerę oraz przedstawi aktualne trendy w kolorystyce. Panie będą mogły, także skorzystać z bezpłatnego makijażu dobranego do ich typu urody. Pierwsze Klientki stoiska otrzymają na pożegnanie drobny firmowy upominek. Poradom kosmetycznym towarzyszyć będzie akcja informacyjna propagująca samobadanie piersi, w ramach Wielkiej Kampanii życia. Na stosiku Avon, będzie można kupić produkty związane z Kampanią. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na profilaktykę raka piersi.

Podczas, gdy Panie będą poddawać się darmowym zabiegom kosmetycznym, Panowie będą mieli czas na wybór podarunków dla swoich ukochanych. W "ozłoceniu" partnerki pomoże im wizyta w salonach jubilerskich Natalia Gold i Jubitom. Po uwielbiane przez wszystkie kobiety perfumy zapraszamy do Marionnaud Perfumeries, a po nowości z kolekcji wiosennej m.in. do Reserved, Orsay'a, H&M, Monnari czy Baty. Przygotowaniem wspaniałego bukietu zajmą się oczywiście kwiaciarki z Aga Flowers.

Informacje o Galerii Auchan Piaseczno: Galeria Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 - centrum handlowe należące do Auchan Polska Sp. z o.o. - została otwarta w 1996 roku. Od tego czasu kompleks był dwukrotnie rozbudowywany - w 1999 roku i 2006 roku. Przez siedem dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Galerii mieszczą się również restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Auchan, centrum usługowe Norauto oraz hipermarket budowlano - dekoracyjny Leroy Merlin. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również całkowicie bezpłatny parking na 2400 miejsc. Godziny otwarcia Galerii Handlowej w Auchan Piaseczno: poniedziałek – sobota (9:00–21:00), niedziela: (9:00–20:00). Informację o Dniu Kobiet w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations. Zapraszamy na Dzień Kobiet.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO