Informacje17 listopada 2018, 10:30,

Dzień Euforii w Kolonii Artystycznej w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 listopada 2018 roku w godz. 11:30 – 17:30 odbędzie się Dzień Euforii w Kolonii Artystycznej. Miejsce: Kolonia Artystyczna ul. Dębowa 3, Piaseczno – Zalesie Dolne.

DZIEŃ EUFORII W KOLONII ARTYSTYCZNEJ W ZALESIU DOLNYM

Podczas spotkania odbędzie się prezentacja najnowszych kolekcji projektantki mody i biżuterii: EWA WAJNERT (torby), YES TO DRESS, Amazing you Małgorzata Bogusławska, Bożena Wiślicka, Waregena, luksusowe wyroby do domu /LUXTRADE Poland/. Oprócz tego będzie coś dla zdrowia i urody: kosmetyki dla zdrowia i urody /Colvita/ Vipera, DETOX AJURWEDYJSKI – przygotowanie do zimy – 13.00-15.00 spotkanie z Anną Faber i inne atrakcje.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 listopada 2018, 19:00,

Nowa stacja rowerowa przy Stadionie Miejskim w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Obok stadionu miejskiego przy ul. 1 Maja powstała czwarta już stacja Piaseczyńskiego Roweru Miejskiego. System wypożyczania rowerów obejmuje już cztery punkty: Dworzec PKP, Centrum – obok sądu, Stadion Miejski oraz Józefosław – róg Cyraneczki i Julianowskiej. Nowa stacja STADION została uruchomiona 6 listopada, a zrealizowana została jako jedno z zadań w ramach budżetu obywatelskiego. Podobnie jak pozostałe stacje wyposażona jest w 15 stanowisk i 10 rowerów. Łącznie w systemie PRM jest 60 stanowisk i 40 rowerów. – Od momentu uruchomienia systemu odnotowaliśmy ok. 9000 wypożyczeń, jednak dokładne statystyki znane będą po zakończeniu sezonu. – mówi Łukasz Wyleziński, kierownik biura promocji i informacji. – Ze względu na sprzyjającą pogodę stacje będą czynne do końca listopada, a ponownie rowery pojawią się u nas w marcu przyszłego roku – dodaje.

STACJA ROWEROWA PRZY STADIONIE MIEJSKIM W PIASECZNIE

Piaseczyński Rower Miejski kompatybilny jest z systemem warszawskim i konstancińskim, co oznacza, że np. wypożyczony rower w Józefosławiu odstawić można przy stacji metra Kabaty lub przy tężni w Konstancinie. W 2019 roku planowane jest uruchomienie kolejnej, piątej już stacji w okolicach Górek Szymona w Zalesiu Dolnym. To zadanie również zrealizowane zostanie w ramach budżetu obywatelskiego.

STACJA ROWEROWA PRZY STADIONIE MIEJSKIM W PIASECZNIE

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie