Informacje31 maja 2015, 10:30,

Dzień Energii piknik rodzinny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 maja 2015 roku na pl. Piłsudskiego o godz. 10.30 już po raz czwarty rozpocznie się piknik rodzinny Dzień Energii. Będzie to doskonała zabawa nowoczesną techniką oraz możliwość teoretycznego i praktycznego przekonania się o zaletach alternatywnych źródeł energii. Na uczestników czekać będą liczne strefy tematyczne, w których eksperci, naukowcy i animatorzy zabiorą dorosłych i dzieci do fascynującego świata nauki. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów pojawi się jedyna w swoim rodzaju możliwość jazdy testowej niezwykłym samochodem elektrycznym oraz designerskimi rowerami z napędem elektrycznym. 

Dzień Energii piknik rodzinny w Piasecznie

Zaprezentowana zostanie również jedna z największych w Polsce makiet przedstawiających nowoczesne eko budownictwo.Dla dzieci i młodzieży przygotowana będzie Strefa młodego odkrywcy umożliwiająca udział między innymi w eksperymentach chemicznych i biologicznych, doświadczeniach z nowoczesnymi zabawkami naukowymi, warsztatach plastycznych. Podczas pikniku odbędą się liczne quizy i konkursy sceniczne, a wszyscy uczestnicy gier i zabaw zostaną nagrodzeni wyjątkowymi prezentami! Piknik potrwa do godziny 16:30. Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11172
Informacje29 maja 2015, 08:13,

Centrum Medyczne CMP ogłasza przetarg - wyposażenie gabinetu stomatologicznego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Szanowni Państwo,
Centrum Medyczne CMP zaprasza wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert przetargowych w celu wyłonienia dostawcy wyposażenia gabinetu stomatologicznego.
Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przetargową

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie