Informacje31 maja 2013, 00:00,

Dzień Dziecka z wędką w piaseczyńskim Parku

Z okazji Dnia Dziecka Polski Związek Wędkarski koło nr 17 w Piasecznie zaprasza najmłodszych wraz z opiekunami w najbliższą niedzielę 2 czerwca 2013 roku w godzinach 11.00-15.00 nad staw Balaton przy Parku Miejskim w Piasecznie. W programie organizatorzy zaplanowali m.in.: gry i zabawy o tematyce wędkarsko-ekologicznej, naukę wędkowania pod okiem instruktorów. Zapraszamy na Dzień Dziecka z wędką.

Wyświetl większą mapę
autor/źródło: Zarząd Koła PZW nr 17 w Piasecznie - pzw17.ompzw.pl

Informacje29 maja 2013, 00:00,

Turniej Szachowy Mistrzostwa Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na Turniej Szachowy Otwarte Mistrzostwa Konstancina, które odbędą się 1 czerwca 2013 roku o godz. 10.00 Miejsce: sala GOSiR przy ul. żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta) w Konstancinie-Jeziornie. Zgłoszenia telefoniczne pod numerem tel. 514-789-864 (p. Henryk Budrewicz) lub (22) 754-61-86 (GOSiR). Tempo gry 15 minut dla zawodnika. Sędzią turnieju będzie Arcymistrzyni Agnieszka Brustman. Wpisowe 10 zł. Zapraszamy!

TURNIEJ SZACHOWY OTWARTE MISTRZOSTWA KONSTANCINA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna