Informacje1 czerwca 2015, 15:00,

Dzień Dziecka z książką w Piasecznie

1 czerwca 2015 roku od godz. 15.00 Biblioteka Powiatowa w Piasecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na specjalne wydarzenie w ogródku. W ramach tej akcji czekać będą na was gry, zabawy i zajęcia oraz spotkanie z ciekawą literaturą. Biblioteka mieści się przy ul. Chyliczkowskiej 12 w Piasecznie.

Dzień Dziecka z książką w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11176
Informacje31 maja 2015, 10:00,

Wycieczka rowerowa do Ustanowa

W najbliższą niedzielę 31 maja 2015 roku rusza III edycja akcji Chodź na rower - cyklicznych wycieczek rowerowych z przewodnikiem. W tej edycji rowerzystów czeka 5 ciekawych, zróżnicowanych tematycznie i dystansowo tras. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych oraz, dla chętnych rowerzystów, ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o. Śladem poprzednich edycji, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne.

WYCIECZKA ROWEROWA DO USTANOWA

W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie Galeria Iris. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku, dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko. Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania). Tempo wycieczek rekreacyjne, każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział w akcji. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie akcji: chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy na wycieczkę rowerową do Ustanowa.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019