Informacje31 maja 2015, 10:00,

Dzień Dziecka z GOSiR w kajaku w Konstancinie-Jeziornie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie z okazji Dnia Dziecka zaprasza na spływ kajakowy rzeką Jeziorką. Impreza odbędzie się w niedzielę, 31 maja. Start o godz. 9. Udział w spływie jest płatny i wynosi 30 zł. W cenę wliczony jest transport do Piaseczna, wypożyczenie dwuosobowego kajaka oraz ognisko z kiełbaskami. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są w siedzibie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (22-754-01-99, biuro@gosir-konstancin.pl). Zapraszamy!

Dzień Dziecka z GOSiR w kajaku w Konstancinie-Jeziornie

Informacje31 maja 2015, 12:00,

PIKNIK RODZINNY w Parku Miejskim w Piasecznie

31 maja 2015 roku o godz. 12.00 rozpocznie się PIKNIK RODZINNY w Parku Miejskim w Piasecznie. Po raz kolejny zapraszamy na tradycyjny już Piknik Rodzinny, organizowany w ostatnią niedzielę maja! To impreza dla wszystkich mieszkańców Piaseczna, mająca na celu integrację mieszkańców miasta, zapoznanie ich z organizacjami i instytucjami działającymi na terenie Gminy, oraz zwyczajnie dobra zabawa dla małych i dużych !!!

PIKNIK RODZINNY W PARKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

W tegorocznym programie m.in. Wioska Teatralna, Kraina Tolkienowska, Strefa Bezpieczeństwa, warsztaty kuglarskie, spotkanie ze stowarzyszeniami i placówkami oświatowymi, konkursy, eko warsztaty, zawody sportowe, spektakle. Przez cały dzień, w godzinach 12.00 – 18.00 na terenie Parku Miejskiego w Piasecznie rozstawione będą najróżniejsze stoiska – gastronomiczne, sportowe, animacyjne. Na scenie plenerowej w parku prezentować będą się placówki oświatowe: CD KOALA, Szkoła Podstawowa nr 5, Przedszkole Nr 11, Szkoła Podstawowa nr 2, AKADEMIA KUBUSIA, Przedszkole nr 5, Stowarzyszenie Gama. Odbędą się także pokazy klubów sportowych (Stowarzyszenie Sportowe Wiśniewski Kickboxing oraz Klub Smecz) oraz występy: Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, chóru Quasi Coro oraz Beata Co Bajki Wyplata. Imprezę poprowadzi Robert Moskwa – znany polski aktor filmowy i teatralny, gwiazda serialu „M jak Miłość”, współzałożyciel i dyrektor kultowego wrocławskiego Teatru K2, medalista Mistrzostw Europy w karate. Na finał Pikniku zapraszamy na scenę plenerową na Rynku – o godzinie 19.00 koncert muzyki kubańskiej w wykonaniu Rey Ceballo & Tripulacion Cubana.

W tym roku mija 15 lat jak Rey Ceballo jest w Polsce i z pełnym zaangażowaniem tworzy muzykę latynoską! W sumie stworzył kilka projektów począwszy od znakomitej orkiestry Calle Sol(Ulica Słońca) , po jedyny w Polsce i Europie musical "Conoce mi Cuba"- "Poznaj moją Kubę" aż po najnowszą i największa orkiestrę latynoską! tym razem w 98% kubańską TripulacionCubana dzięki której możecie usłyszeć największe latynoskie przeboje w nowych aranżacjach.