Informacje30 maja 2008, 00:00,

Dzień Dziecka wycieczka Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 31 maja oraz 1 czerwca 2008 roku, o godzinie 11:00 na piknik tematyczny: WYCIECZKA NA DZIEń DZIECKA. Pociąg wyjedzie ze stacji w Piasecznie (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 11:00, natomiast powrót do Piaseczna zaplanowany jest o godzinie 16:00. Bilet na specjalną wycieczkę, można zarezerwować telefoniczne lub faksem pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0607-155-188. Bilet normalny kosztuje 20 zł, bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 4 lat) - 10 zł.

PIASECZYńSKA KOLEJ W¡SKOTOROWA

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, podczas dwóch specjalnych wycieczek na Dzień Dziecka, zaplanowała: piknik na polanie leśnej w Runowie: potrawy z grilla serwowane przez catering, będzie możliwość upieczenia kiełbasek na ognisku, oraz przejażdżki drezyną i samochodem terenowym. Dzieci, będą mogły pomalować buzie, oraz zorganizowane zostaną konkursy sportowe. Więcej informacji o Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej możecie przeczytać na stronie: www.kolejka-piaseczno.com Zapraszam wszystkich na wycieczki organizowane przez Piaseczyńską Kolej Wąskotorową.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 maja 2008, 00:00,

Festyn Gmina Lesznowola Dzieciom na DZIEń DZIECKA

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza na Festyn Gmina Lesznowola Dzieciom, który odbędzie się 1 czerwca 2008 roku w godzinach15:00-19:00, z okazji Dnia Dziecka. Miejsce festynu: Stara Iwiczna (ul. Słoneczna 6). Podczas festynu, nastąpi otwarcie nowego terenu rekreacyjno-sportowego. Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy. Serdecznie zapraszamy na X Festyn Gmina Lesznowola Dzieciom.

DZIEń DZIECKA X FESTYN GMINA LESZNOWOLA DZIECIOM

Organizatorzy na Festyn Gmina Lesznowola Dzieciom, przygotowali wiele atrakcji m.in.: Bliźniaczki z Jednej Paczki, występ teatrzyku Gagatki Beatki Ojcowie i Matki, pokazy walk rycerzy, występy dzieci. Oprócz tego, zaplanowane zostały dodatkowe atrakcje: stacja naukowa, będzie zamek do skakania, ścianka wspinaczkowa i prom kosmiczny, dzieci będą mogły pomalować swoje buzie, catering zapewni Ceregiela, będą również stoiska z zabawkami i słodyczami, zobaczycie pokaz pierwszej pomocy, oraz będzie można skorzystać z bezpłatnych badań. Przyjdź na Festyn do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola