Informacje27 maja 2015, 20:06,

Dzień Dziecka w Miasteczku Westernowym w Runowie

Miasteczko Westernowe WILD WEST CITY zaprasza na imprezę plenerową w ramach Dnia Dziecka, która odbędzie się w dniach 30 - 31 maja 2015 roku. W sobotę 30 maja kolejka wąskotorowa odjedzie ze stacji w Piasecznie przy ul. Sienkiewicza 14 o godzinie 11.00, kierując się w stronę Miasteczka Westernowego w Runowie, gdzie imprezę rozpoczną Zawody Drwali. W programie wydarzenia przewidziano również blok tematyczny na scenie, pokaz pracy człowieka z koniem oraz grę terenową o godzinie 16.00.

Dzień Dziecka w Miasteczku Westernowym w Runowie

W niedzielę 31 maja program imprezy wzbogacony zostanie o wyścig psich zaprzęgów, który może okazać się nie lada atrakcją dla miłośników zwierząt. Każdy kto ceni wypoczynek na świeżym powietrzu, a także lubi zwierzęta, znajdzie coś dla siebie podczas Dnia Dziecka w Runowie.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6436
Informacje31 maja 2015, 08:00,

Dzień Dziecka w Zalesiu Górnym

31 maja 2015 roku Ośrodek Wisła Sp. z o.o. wraz z Action Sports Sp. z o.o. ponownie zorganizuje Dzień Dziecka w Zalesiu Górnym. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Podczas imprezy Ochotnicza Straż Pożarna udostępni zwiedzającym wnętrze wozu strażackiego, zaś Posterunek Policji w Zalesiu Górnym poprowadzi miasteczko rowerowe, gdzie dzieci będą miały okazje przygotować się do egzaminów na kartę rowerową.

Dzień Dziecka w Zalesiu Górnym

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych , którzy będą mogli skorzystać z atrakcji przeznaczonych dla swojego wieku. Harcerze ze Szczepu Watra Zalesie Górne poprowadzą poszukiwanie skarbów, punkty edukacyjne, biegi. Otwarta Pracownia Plastyczna „Biała” z Piaseczna będzie prezentować swoje wyroby, a każdy z gości będzie mógł spróbować swoich sił w tworzeniu sztuki w glinie. Przybędą bajkowe stwory, które będą jeździć na wakebordzie. Dodatkową atrakcją na pewno będą samochody filmowe, które dodadzą kolorytu planowanej imprezie.

Na odwiedzających czekają plac zabaw, Zalesiolandia (park linowy), punkty gastronomiczne, strzelnica, paintball, off-road i jak zawsze będzie można popływać na Wakeboardzie, oraz skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego. Zaproszeni goście: Warszawski Klub Field Target, Klub Sportowy Hubertus, HeartSaver zaprezentują swoje umiejętności, opowiedzą o swoich zainteresowaniach, przeszkolą, umożliwią odwiedzającym spróbowania swoich sił w ratownictwie medycznym i strzelectwie.

Zaplanowane są liczne konkursy z nagrodami. Przez cały czas trwania imprezy ze sceny będzie grała muzyka, a konferansjerzy będą informować o bieżących konkursach i wydarzeniach tego dnia. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami, w tym szczególnym dniu do Ośrodka Wisła.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019