Informacje4 czerwca 2016, 11:00,

DZIEŃ DZIECKA W MARYSINIE 2016

4 czerwca 2016 roku o godz. 11.00 odbędzie się Sołecki Dzień Dziecka w Marysinie. Na wesoły Piknik Rodzinny zaprasza Radna, Sołtys i Rada Sołecka Marysina wraz ze sponsorami. Miejsce: plac zabaw przy ul. Lazurowej w Marysinie. Przyjdź na Sołecki Dzień Dziecka.

DZIEŃ DZIECKA W MARYSINIE 2016

Informacje2 czerwca 2016, 09:20,

Wymień stary piec węglowy - Gmina Piaseczno udziela dotacji

Gmina Piaseczno udziela dotacji na wymianę systemu ogrzewania polegającą na likwidacji tradycyjnych pieców węglowych.

Wymień stary piec węglowy - Gmina Piaseczno udziela dotacji

Do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej wpłynęło w tym roku już 10 wniosków o udzielenie dotacji celowej na zmianę systemu ogrzewania na proekologiczny. Zgłoszenia dalej są przyjmowane. Zainteresowani wymianą pieca węglowego na urządzenie działające na paliwo gazowe, olejowe lub elektryczne mogą ubiegać się o dofinansowanie na częściowe pokrycie kosztów zakupu i instalacji nowego źródła ogrzewania. Wysokość dotacji wynosi do 4 tys. zł a przekazywane jest na podstawie wcześniej zawartej umowy między Gminą Piaseczno a wnioskodawcą, po wykonaniu i dokonaniu odbioru zadania przez pracowników gminy.

Wniosek o udzielenie dotacji oraz harmonogram rzeczowo – finansowy inwestycji można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno www.bip.piaseczno.eu (zakładka: przewodnik interesanta, ochrona środowiska i rolnictwo) oraz w pokoju nr 2 przy ul. Wojska Polskiego 54.