Informacje30 maja 2009, 00:00,

DZIEń DZIECKA w Górze Kalwarii pełen gier i sportu

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria, zaprasza na imprezy przygotowane w związku z Dniem Dziecka. W niedzielę, zapraszają na boisko szkolne LO w Górze Kalwarii (Ks. Sajny 16). Niedzielna impreza odbędzie się 31 maja 2009 roku o godz. 13:00. Z kolei na sportowe emocje w poniedziałek 1 czerwca 2009 roku, zaprasza Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej. Obchody potrwają od 10:00 do 14:00. Wstęp wolny!

W trakcie imprezy na boisku szkolnym LO w Górze Kalwarii, będzie wiele atrakcji m.in.: warsztaty graffiti, lepienie z gliny czy gra w Zośkę. Przed sceną będzie można obejrzeć akrobatyczny pokaz monocykliczny (rowery jednokołowe). Będzie także można zobaczyć młode gwiazdy muzyki na Mini Playback Show! Na scenie swoje umiejętności taneczne zaprezentuje zespół Bartek, Dziecięcy Zespół Ludowy oraz Grawitacja - grupa tańcząca w stylu hip hop i breakdance. Nie zabraknie przedstawicieli WOPR'u, którzy umożliwią dzieciom obejrzenie sprzętu ratowniczego oraz zaprezentują techniki udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie Teatr Narwal przedstawi bajkę o złotej rybce.

Na sportowe emocje 1 czerwca 2009 r. (poniedziałek) zapraszamy na stadion miejski gdzie odbędą się zawody lekkoatletyczne, w których wezmą udział wychowankowie przedszkoli i szkół z terenu miasta i gminy Góra Kalwaria. Zawody potrwają od godziny 10.00 do 14.00. Głównym sponsorem nagród jest Hurtownia BB.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje30 maja 2009, 00:00,

DZIEń DZIECKA w Parku Zdrojowym Konstancin Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury Serdecznie zapraszają na Dzień Dziecka w Parku Zdrojowym w Konstancinie - Jeziornie. Impreza odbędzie się w najbliższą niedziele 31 maja 2009 roku w godzinach od 13:00 do 18:00 w Parku Zdrojowy. O godzinie 13:30 odbędzie się koncert finałowy w ramach Konstancińskich Spotkań Chóralnych Constanzo Cantare, którego organizatorem jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Konstancinie. O 15:00 będzie można zobaczyć występy Teatru D-H, (żonglerka, maoryski taniec z łańcuchami, wstążkami, kijami, konkurs skoków przez linę). Przyjdź w niedzielę do Parku Zdrojowego w Konstancinie.

Koncert Orkiestry Dni Naszych pt. żeglarskie przygody Majtka Kubusia - widowisko muzyczne, odbędzie się o godzinie 16:00. Oprócz tego, organizatorzy przewidzieli wiele innych atrakcji na terenie Parku Zdrojowego: zjeżdżalnia delfin, euro-bunggie, zamek tygrysek z piłeczkami, basen z piłeczkami, wioska indiańska, gry i zabawy sportowe, malowanie buziek, tatuaże oraz wiele innych niespodzianek, o których przekonaj się osobiście w Parku Zdrojowym. Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin