Informacje2 czerwca 2018, 12:00,

Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny w Orzeszynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 czerwca 2018 roku w godz. 14.00-22.00 Sołectwo Chojnów, Pilawa, Orzeszyn i Stowarzyszenie Radosna Wieś zapraszają na Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Miejsce: boisko sportowe przy ul. Klonowej w Orzeszynie. Wstęp wolny.

DZIEŃ DZIECKA I PIKNIK RODZINNY W ORZESZYNIE

Program pikniku rodzinnego:
14.00-18.00 – wystawa kwiatów, zdrowej żywności, miodów, serów, porady w zakresie zdrowego odżywiania, grill, pompowane zjeżdżalnie, występ zespołu Leśne Echo, udział Klubu Seniora
15.30-19.00 atrakcje dla dzieci
15.30 – animacje zabaw dziecięcych, zabawy zręcznościowe i sprawnościowe, pokazy grupy tanecznej Grawitacja, kickboxing, atrakcje sportowe, pokazy strażackie OSP, przejazd powozem konnym
16.00 – ćwiczenia z trenerem Klubu Crossfit
17.30 – mecz w piłkę siatkową młodzieży
18.30 – piana dla dzieci (OSP Chojnów)
19.00 – występ zespołu Air Band z Góry Kalwarii
20.00 – zabawa plenerowa z DJ Darkiem z Piaseczna
Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 czerwca 2018, 11:00,

Zaczytaj się w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 czerwca 2018 roku w godz.13.00-17.00 zapraszamy do Konstancina - Jeziorny na Dzień Dziecka z książką. W programie mnóstwo atrakcji dla małych i starszych czytelników, m.in. czytanie bajek przez zaproszonych gości, warsztaty komiksowe i detektywistyczne oraz ostry dyżur literacki, gry planszowe oraz wykład dla rodziców. Ponadto stoiska wydawnictw i prezentacja książek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wybrane punkty programu obowiązują zapisy lub darmowe wejściówki. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. ZACZYTAJ SIĘ W KONSTANCINIE

Program Imprezy:
Bajeczny maraton
13:00 Altana przy Hugonówce. Do przeczytania swoich ukochanych bajek zaprosiliśmy specjalnych gości. Pozwól się zaskoczyć i dowiedz się kto jest ulubionym bohaterem literackim naszych gości.
Ostry dyżur literacki
o
d 13:00 do 17:00 - polana przed Hugonówką. W księgarni nie wiesz jaką wybrać książkę? Wszystkie książkowe prezenty to niewypały? A może nie lubisz czytać? Znamy lekarstwo na te dolegliwości. Przyjdź i skorzystaj z porady lekarzy od literatury, którzy dobiorą Ci idealną książkę. Nazwę i dawkowanie dostaniesz na recepcie, żeby nie zapomnieć. To nie żarty.
Warsztat detektywistyczny na podstawie książki Justyny Bednarek “Pięć sprytnych kun”
od 13:00 do 17:00, polana przed Hugonówką. Rozwikłanie tajemnicy spisku gastronomicznego wyższych sfer będzie głównym zadaniem uczestników warsztatu.
Warsztat dla młodych rysowników – Bajkowy komiks
od 13:00 do 17:00 - polana przed Hugonówką. Podczas warsztatu dzieci spróbują swoich sił w rysowaniu ulubionych postaci z bajek i wymyślaniu komiksowej historii. Prace będzie można oglądać przez 2 dni w Parku Zdrojowym.
Warsztat bez prądu – Giermek
od 13:00 do 17:00 - polana przed Hugonówką. Zapraszamy na emocjonujące rozgrywki dla małych i dużych. Gry słowne, planszowe, karciane i łamigłówki. Będziecie mieli okazje zapoznać się z grami różnego typu, tymi bardziej i mniej znanymi, sprawdzić się i wziąć udział w fantastycznych rozgrywkach.
Jestem ok, taki jaki jestem – jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości – wykład dla rodziców
godz. 14:30 - Hugonówka, sala widowiskowa. Zapisy mailowe na spotkanie pod adresem psiedlecka@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy rodziców, przyszłych rodziców, dziadków, opiekunów, a także wszystkie inne osoby chcące budować z dziećmi relacje oparte na szacunku, zaufaniu i autentyczności na seminarium inspirujące oparte na wartościach Jespera Juula. W trakcie seminarium porozmawiamy o tym, jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości i jak dorośli mogą ten proces wspierać.
Czego się dowiecie?
– Czym jest poczucie własnej wartości i dlaczego jest niezwykle ważne dla dobrostanu dziecka?
– Czym różni się poczucie własnej wartości od pewności siebie i wiary w siebie?
– Jak wspierać rozwój zdrowego poczucia własnej wartości u dzieci?
Spotkanie poprowadzi Julia Galia.
Afryka – śladami Stasia i Nel – slajdy podróżnicze
godz. 17:00 - Hugonówka, sala widowiskowa. Darmowe wejściówki do odbioru w dniu wydarzenia w kasie KDK Przez Czarny Ląd przejedziemy szlakiem, który ponad 100 lat temu przemierzyli bohaterowie powieści Henryka Sienkiewicza „W pustyni i w puszczy”. Podczas podróży czeka nas wiele przygód – rejs statkiem po Nilu, przejazd wysłużonym pociągiem przez pustynię Nubijską, a także przeprawy ciężarówkami przez afrykańskie bezdroża. Wybierzemy się na safari, podczas którego spotkamy wiele dzikich zwierząt. Podziwiać będziemy również piękno afrykańskiego krajobrazu: zielone góry Siemen w Etiopii, piaszczyste plaże Zanzibaru oraz rozłożyste baobaby, które były schronieniem dla wędrujących po Afryce Stasia i Nel.
Strefa zaczytania
od 13:00 do 17:00, polana przed Hugonówką Miejsce literackiego relaksu – leżaki, dobre jedzenie i przede wszystkim najlepsze książki od naszych wystawców: Wydawnictow Literówka Księgarnia Tarabuk Księgarnia Papierowy Świat Giermek i inni.
Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie