Informacje22 września 2016, 06:00,

Dzień bez samochodu 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 września 2016 roku - dwunasty rok z rzędu, będziemy obchodzić w Polsce "Dzień bez samochodu", który jest punktem kulminacyjnym Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Celem trwającej w tym czasie kampanii jest m.in. popieranie ekologicznych środków transportu, a szczególnie zachęcanie podróżnych do korzystania z publicznych środków transportu zbiorowego.

DZIEŃ BEZ SAMOCHODU 2016

Koleje Mazowieckie aktywnie uczestniczą w wielu inicjatywach związanych z upowszechnianiem komunikacji przyjaznej środowisku naturalnemu. „Dzień bez samochodu” to doskonała okazja, szczególnie dla kierowców, do pozostawienia swoich aut na parkingu i skorzystania z innych środków transportu. Szczególnie zachęcam do korzystania z pociągów uruchamianych przez Koleje Mazowieckie. Wszystkie przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich uruchamianymi 22 września będą bezpłatne.

Wszelkie informacje dotyczące połączeń Kolei Mazowieckich można znaleźć na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl lub uzyskać pod numerem infolinii (22) 364 44 44.

Koleje Mazowieckie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 września 2016, 19:00,

Spotkanie z Andrzejem Turczynem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 września 2016 roku w godzinach 19:00 - 23:00 odbędzie się spotkanie z Andrzejem Turczynem w Piasecznie. Miejsce: restauracja Zawrotnica w Piasecznie ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ul. Wojska Polskiego,przed torami). Stowarzyszenie Instytut Wolności Obywatelskiej i Gospodarczej oraz redakcja Gazety Lokalnej Ostoja Południa zapraszają na spotkanie z Andrzejem Turczynem członkiem Zarządu Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni ROMB. Tematem spotkania będzie prawo do posiadania broni i do obrony koniecznej w Polsce.

SPOTKANIE Z ANDRZEJEM TURCZYNEM W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie