Informacje31 sierpnia 2008, 00:00,

Dziękujemy za zrobiony porządek na łowiskach wędkarskich

Informowaliśmy Was w lipcu, że Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, stanął przed problemem ochrony i dbałości o czystość łowisk i brzegów wód w okolicach Piaseczna. Okazało się, że po publikacji informacji o zaśmiecaniu łowisk wędkarskich, na łamach naszego serwisu mieszkańców oraz Koła Wędkarskiego Splawik17.pl - wędkarze wzięli sobie do serca krytykę, i sami wcześniej postanowili zrobić porządek na łowisku oraz jego okolic. Więcej na ten temat, możecie przeczytać na łamach serwisu wędkarskiego: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Dziękujemy osobom, które przyczyniły się do posprzątania, dzięki czemu jest czysta i zielona okolica wokół Zalewu, a także wzdłuż rzeki Jeziorki na wysokości Zalesia Górnego. Informacja powiązana tematycznie: zaśmiecanie łowisk i brzegów wód w okolicach Piaseczna. Rozmowa: Koło Wędkarzy Spławik17.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Zawody wędkarskie w Jeziorzanach o Puchar Burmistrza

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Koło Wędkarskie SUM zapraszają serdecznie na otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Tarczyn. Zbiórka odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia 2008 roku o godz. 6:00 na łowisku SUM w Jeziorzanach. Najlepsi wędkarze otrzymają cenne nagrody. Opłata startowa wynosi 20 zł. Serdecznie zapraszamy na niedzielne zawody wędkarskie w Jeziorzanach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn