Informacje9 grudnia 2016, 16:00,

Dziedzictwo lokalne drogą do integracji społeczności

Zapraszamy na warsztaty Dziedzictwo lokalne drogą do integracji społeczności, skierowane do mieszkańców gminy Góra Kalwaria. Warsztaty odbędą się 9 grudnia 2016 r. w godz. 16.00-19.00 w Myślniku (Góra Kalwaria, ul. 3 Maja 1). Zainteresowanych prosimy o rejestrację do 8.12.2016 do godziny 16.00: e-mail: p.milewski@kulturagk.pl lub tel. 506 788 690. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje9 grudnia 2016, 12:00,

Wystawa Hej Kolęda, Kolęda

9 grudnia 2016 roku o godz. 12:00 odbędzie się wernisaż wystawy Hej Kolęda, Kolęda - rozstrzygnięcie konkursów bożonarodzeniowych. Miejsce: Muzeum Regionalne, pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej prac dzieci i młodzieży. Prezentacja prac laureatów konkursów świątecznych na gwiazdę kolędniczą oraz pracę plastyczną o tematyce świątecznej. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z placówek przedszkolnych i szkolnych z terenu gminy Piaseczno. Konkursy ogłoszone zostały przez Muzeum Regionalne w Piasecznie.