Informacje23 października 2016, 15:00,

Dziecięca Akademia Artystyczna - spotkanie z cyklu Muzyczna Karuzela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 października 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z Dziecięcą Akademią Artystyczną w cyklu Muzyczna karuzela. Tym razem motywem przewodnim będzie perkusja. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł.

DZIECIĘCA AKADEMIA ARTYSTYCZNA - SPOTKANIE Z CYKLU MUZYCZNA KARUZELA

Pełne humoru, rekwizytów i profesjonalnych instrumentów zajęcia pozwalają dzieciom poznać tajniki muzycznego świata poprzez zabawę. A to niezwykle ważne, bo muzyka szczególnie mocno wpływa na dzieci. Spotkania z Muzyczną karuzelą to ciekawy sposób na urozmaicenie wolnego czasu, ale także forma rozwoju wyobraźni i wrażliwości. Zapraszamy!

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 października 2016, 09:25,

Przystanek Zalesie nr 81 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-81.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie