Informacje10 stycznia 2012, 00:00,

Dzieci Dzieciom - spotkanie z nowonarodzonym Jezusem

Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Europejska Szkoła Artystyczna w Piasecznie, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Parafia Św. Anny w Piasecznie serdecznie zapraszają mieszkańców na inscenizację: DZIECI DZIECIOM - SPOTKANIE Z NOWONARODZONYM JEZUSEM, która odbędzie się 12 stycznia 2012 roku o godz. 17.00 w Domu Parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie (sala niebieska). Po przedstawieniu dzieci będą zbierać pieniądze do puszek, które zostaną przekazane na rzecz Powiatowego Zespołu Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Konstancinie-Jeziornie.

DZIECI DZIECIOM - SPOTKANIE Z NOWONARODZONYM JEZUSEM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 stycznia 2012, 00:00,

Dzieci Obserwują Świat wystawa dziecięca w Nowej Iwicznej

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza na wystawę prac dziecięcych stworzonych na zajęciach w GOK pod kierownictwem Sylwii Wyszkowskiej. Uroczysty wernisaż wystawy: DZIECI OBSERWUJ¡ ŚWIAT, odbędzie się 13 stycznia 2012 roku o godz. 17.00 w świetlicy GOK przy ul. Zimowej 25c w Nowej Iwicznej.

DZIECI OBSERWUJ¡ ŚWIAT - WYSTAWA DZIECIęCA W NOWEJ IWICZNEJ
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola