Informacje14 kwietnia 2018, 12:00,

Dyzio i Dodo razem z przyrodą - Teatr Kop wystąpi w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 kwietnia 2018 roku o godz. 13.00 do Józefosławia na spektakl Dyzio i Dodo razem z przyrodą, w wykonaniu teatru Kop. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14 Józefosław - II piętro. Wstęp: 10 zł/bilet. Bilety do nabycia od godz.: 12:00 w dniu przedstawienia w Klubie Kultury w Józefosławiu. Płatność tylko gotówką. Część biletów do nabycia na kulturalni.pl

A+AA- DYZIO I DODO RAZEM Z PRZYRODĄ - TEATR KOP WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przedstawienie teatralne dla dzieci powyżej 3. roku życia. Teatr Kop prezentuje ,,Dyzio i Dodo razem z przyrodą”. Przybysz z innej planety (Dodo) ląduje na Ziemi i - jak to turysta - próbuje poznać nowe dla niego otoczenie. Spotyka "ziemskiego" kota (Dyzio). Dodo pochodzi ze świata, w którym wszystko jest uporządkowane i wytworzone sztucznie. Dlatego każdy przejaw istnienia Natury jest dla niego dziwny, obcy i zbędny. Jednak kot uświadamia mu jak piękne i niezbędne dla życia jest naturalne środowisko. Kot przekonuje go również, że przyroda wymaga ochrony przed nieodpowiedzialną działalnością Człowieka. Dodo postanawia zostać pomocnikiem Strażnika Przyrody i chronić ją wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Do pomocy zaprasza również widzów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 kwietnia 2018, 16:00,

Katyń niedomknięty rozdział - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego w Konstancinie nt.: Katyń niedomknięty rozdział. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Spotkanie poświęcone będzie zbrodni komunistycznej w Katyniu oraz mieszkańcom Konstancina-Jeziorny zamordowanym przez NKWD wiosną 1940 r.

KATYŃ - NIEDOMKNIĘTY ROZDZIAŁ - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY KONSTANCIN-JEZIORNA

Klub Historyczno-Patriotyczny w Konstancinie powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie