Informacje16 marca 2019, 16:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 marca 2019 roku o godz. 17. 00 odbędzie się Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym, podczas którego będzie można obejrzeć  film “Mechaniczna pomarańcza” reż. Stanley Kubrick. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 marca 2019, 18:00,

Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 marca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołu Pongo oraz Wieża Bajzel. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Koncert zespołu Wieża Bajzel i Pongo w Piasecznie

Wieża Bajzel to zespół, o którego sile decydują przede wszystkim kobiece ręce, umysły i struny głosowe! To projekt gitarzystek Aleksandry i Katarzyny wsparty siłą rockowych przelotów wokalistki Miruny i elektronicznymi przebiegami z komputerów Krzysztofa. Członkowie bardzo dbają się o równowagę dżingu z dżangiem i starają się, aby energia swobodnie krążyła pomiędzy elektrycznymi gitarami, gardłem Miruny i bitmaszynami Krzysztofa. W ten sposób destylują akustyczne sole trzeźwiące, którymi chcą przebić się do umysłów przepracowanego słuchacza odpadającego po dwunastogodzinnej dniówce. Ich muzyka jest nośnikiem dla opowieści i obserwacji otaczającego nas świata, którymi chcielibyśmy skłonić słuchacza do zadumy i refleksji…

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pongo – polegają na własnych intuicjach muzycznych, które trudno zamknąć w jednej konkretnej nazwie gatunku. Bazą dla większości kompozycji jest współbrzmienie wokalu i klawiszy zawierających zarówno soczyste Bluesująco – jazzujące, jak i elektroniczne motywy, przy których ciężko zwyczajnie usiedzieć. Gdziekolwiek, podążają za nimi bezwarunkowo elektroniczne bongosy, gitara basowa i elektryczna, przeszkadzaje czyli sekcja rytmiczna niesiona na barkach solidnej, energetycznej perkusji.

Cykl KONTAKT - to koncerty amatorskich zespołów muzycznych, tych , które od lat ćwiczą w garażach i tych, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie