Informacje3 stycznia 2019, 17:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym

3 stycznia 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla 18+. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym, ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny. Koordynator: Małgorzata Fąfrowicz-Szamocka, e-mail: malgorzata.szamocka@kulturalni.pl, tel. 517-128-311. Serdecznie zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym

Dyskusyjny Klub Książki w Zalesiu Górnym należy do sieci Dyskusyjnych Klubów Książki w całej Polsce, które działają pod patronatem Instytutu Książki. Członkowie klubu (osoby pełnoletnie) czytają przez miesiąc taką samą książkę (dostarczoną przez koordynatora), a potem na spotkaniu rozmawiają o niej. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje6 stycznia 2019, 18:00,

Mietek Szcześniak - koncert noworoczny w Starej Iwicznej

6 stycznia 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Mietka Szcześniaka. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola i Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.