Informacje16 maja 2019, 16:00,

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie

16 maja 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie, podczas którego będzie rozmowa o książce Ósme życie Nino Haratischwili. Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania w ramach DKK to okazja do poznania nowych ludzi, a przede wszystkim nowych autorów i książek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Wstęp wolny. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy.

Dyskusyjny Klub Książki w Konstancinie

Informacje12 maja 2019, 11:00,

Piknik Europejski w Lesznowoli

12 maja 2019 roku w godz. 13.00-19.00 odbędzie się Piknik Europejski, organizowany z okazji 15. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Organizatorami są Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola. Miejsce: stadion ZS w Lesznowoli, ul. Szkolna 6. Serdecznie zapraszamy.

Piknik Europejski w Lesznowoli

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program:
10:00 – 13:00 Turniej Piłkarski Mini Mistrzostwa
13:00 – 19:00 Wesołe miasteczko, gry i konkursy dla dzieci, strefa gastronomiczna
15:00 – 16:30 Konkurs Wiedzy o UE
16:30 – 17:50 Koncert Zespołu Farben Lehre
18:00 Debata z Europosłami.