Informacje25 października 2018, 16:00,

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W KONSTANCINIE

25 października 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie, podczas którego będzie rozmowa o książce Jakuba Małeckiego - Dżozef. Wstęp wolny. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W KONSTANCINIE

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania w ramach DKK to okazja do poznania nowych ludzi, a przede wszystkim nowych autorów i książek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

Informacje4 listopada 2018, 06:00,

II tura wyborów na burmistrza Piaseczna - Putkiewicz vs. Ołdakowski

W wyborach przeprowadzanych 21 października żaden z 4 kandydatów nie został wybrany na Burmistrza Piaseczna, ponieważ nie otrzymał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W dniu 4 listopada 2018 roku zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie na dwóch kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę ważnych głosów.

II TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA

PUTKIEWICZ Daniel Stanisław (KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA), który w pierwszej turze wyborów otrzymał 17161 głosów (48,80%) powalczy z OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ), który w I turze otrzymał 8138 głosów (23,14%).

Głosowanie zostanie przeprowadzone 4 listopada 2018 roku w godz. od 7.00 do 21.00 w tych samych lokalach wyborczych, co w dniu 21 października. Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/654406384927512/ Zapisz sobie termin i idź na wybory samorządowe 4 listopada.

II TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

29 października 2018 roku o godz. 18:30 odbędzie się debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Piaseczna, w związku z II tura wyborów samorządowych. Organizatorem debaty jest lokalna gazeta: Przegląd Piaseczyński. W debacie weźmie udział dwóch kandydatów na burmistrza, którzy zdobyli największa liczbę głosów tj.: Daniel Putkiewicz oraz Wojciech Ołdakowski. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wydarzenie dotyczące debaty na fb: https://www.facebook.com/events/1925825244122631/