Informacje6 kwietnia 2007, 00:00,

Dyrektor SP ZOZ Włodzimierz Poplewski został odwołany


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Włodzimierz Poplewski został odwołany ze swojego stanowiska przez burmistrza gminy Konstancin Jeziorna. Od dwóch miesięcy, czyli od czasu, kiedy rada społeczna SP ZOZ zdecydowała o zmianie szefa gminnej służby zdrowia, zainteresowany przebywa na zwolnieniu lekarskim. Powodem odwołania dr. Poplewskiego był trwały konflikt z personelem w SP ZOZ. Zdaniem rady społecznej osoba dyrektora nie dawała żadnych gwarancji, że zapanuje nad głębokim konfliktem pomiędzy pracownikami. Doktor nadal będzie mógł pracować jako pediatra na Wareckiej.

Gmina Konstancin Jeziorna już ogłosiła konkurs na nowego dyrektora SP ZOZ. Do czasu rozstrzygnięcia jego obowiązki będzie pełniła księgowa zakładu Helena Goliszewska.

źródło: gazeta Nad Wisłą (nr 7 z dnia: 5 kwietnia 2007 r.)
autor/źródło: Seweryn Pytko (pozycjonowanie stron) - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz

Informacje6 kwietnia 2007, 00:00,

Nowe biuro do pozyskiwania zewnętrznych funduszy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna powołano nowe biuro do pozyskiwania zewnętrznych funduszy. 1 maja 2007 roku obowiązki kierownika nowego biura obejmie Maria Sobieraj, która od 2005 roku pracowała w Ministerstwie Transportu, gdzie była odpowiedzialna za realizację projektów z udziałem środków unijnych. Wydział będzie pracował na razie w składzie dwuosobowym.

Pierwszymi wnioskami Gmina Konstancin Jeziorna będzie starała się pozyskać euro na zachowanie uzdrowiskowego charakteru Konstancina, jedynego kurortu na Mazowszu. Program będzie obejmował m.in. przebudowę Parku Zdrojowego oraz adaptację dawnego kina "Beata" na cele kulturalne.

W tym roku za gminne środki ma rozpocząć się budowa amfiteatru w parku. Kolejne projekty będą dotyczyły budowy i remontu dróg, szczególnie tych strategicznych, oraz inwestycji ekologicznych.
autor/źródło: Seweryn Pytko (pozycjonowanie stron) - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie