Informacje26 lutego 2007, 00:00,

Dwie Nadzwyczajne Sesje Rady Miejskiej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 lutego odbędą się dwie Nadzwyczajne Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, z czego 3 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, będzie nawiązywała do naszej informacji sprzed kilku dni, zaczerpniętej z gazety regionalnej Kurier Południowy, na temat burmistrza Piaseczna: Józefa Zalewskiego. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziecie w aktualności: Burmistrz Piaseczna Józef Zalewski musi odejść.

3 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie odbędzie się jutro (27.02.2007) o godzinie 17, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Porządek obrad będzie dotyczył między innymi: złożenie wyjaśnień przez Burmistrza w związku z uchwałą o wygaśnięciu mandatu Burmistrza, odbędzie się debata na temat uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu Burmistrza, nastąpi uchwała w sprawie wygaśnięcia mandatu Burmistrza Piaseczna, na koniec przewidziane są odpowiedzi na wnioski i interpelacje.

Godzinę później o 18, odbędzie się 4 Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie, której porządek obrad będzie dotyczył między innymi: nastąpi rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaskarżenia do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, a także zostanie rozpatrzony projekt uchwały w sprawie udzielenia pełnomocnictwa Przewodniczącej Rady Miejskiej w Piasecznie Pani Dorocie Wysockiej - Jońskiej do reprezentowania Rady Miejskiej w Piasecznie przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Gminy Piaseczno: www.piaseczno.eu
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 lutego 2007, 00:00,

Czy burmistrz Tarczyna Barbara Galicz straci mandat


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Czy Barbara Galicz, burmistrz Tarczyna, straci mandat w związku z niedopełnieniem terminu złożenia oświadczeń majątkowych? W poniedziałkowej Gazecie Wyborczej wojewoda Wojciech Dąbrowski stwierdził, że burmistrz Tarczyna jest w podobnej sytuacji, co prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Prawdopodobnie chodzi o to, że Barbara Galicz złożyła z opóźnieniem oświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej przez męża (który takowej działalności nie prowadzi, co według części prawników zwalnia burmistrza od wypełniania rzeczonego oświadczenia).

W Urzędzie Wojewódzkim nie udało się redakcji Nad Wisłą, tej informacji potwierdzić. Także burmistrz Tarczyna nie potrafiła wyjaśnić, w czym jest problem, bo o stwierdzeniu wojewody dowiedziała się od dziennikarza gazety Nad Wisłą. - Jestem zaskoczona! Zwrócę się o wyjaśnienia do wojewody - powiedziała Barbara Galicz.

źródło: Gazeta Podwarszawska www.nadwisla.pl (informacja z 25-01-2007)
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie