Informacje28 września 2017, 07:00,

Drugie życie Poniatówki w Piasecznie

Na mocy porozumienia Powiatu Piaseczyńskiego z Gminą Piaseczno, to gmina zostanie niebawem dzierżawcą zabytkowego dworku.

DRUGIE ŻYCIE PONIATÓWKI W PIASECZNIE

Samorządy ustaliły szczegóły dziesięcioletniej dzierżawy. W chwili obecnej czekamy na spotkanie z mazowieckim konserwatorem zabytków, by ostatecznie omówić harmonogram prac renowacyjnych – informuje Starosta Piaseczyński Wojciech Ołdakowski. – Jak tylko to się stanie, umowa zostanie podpisana i remont będzie mógł się rozpocząć.

Zgodnie z projektem umowy w budynku realizowane będą zadania własne gminy, zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. – Chcemy by Poniatówka była miejscem przyjaznym i wielofunkcyjnym tak, aby nasi mieszkańcy chętnie z niej korzystali – dodaje wiceburmistrz Daniel Putkiewicz.

DRUGIE ŻYCIE PONIATÓWKI W PIASECZNIE

Info: Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego

Informacje5 października 2017, 16:00,

Wieczorek poetycki Anny Jagodzińskiej w Piasecznie

5 października 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na wieczorek poetycki Anny Jagodzińskiej, który odbędzie się w siedzibie Biblioteki Głównej przy ul. Tadeusza Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Szczegóły na poniższym plakacie. Zapraszamy!

WIECZOREK POETYCKI ANNY JAGODZIŃSKIEJ W PIASECZNIE