Informacje17 września 2016, 13:00,

Dożynki gminne w Prażmowie 2016

Zapraszamy na dożynki w Prażmowie, które odbędą się w sobotę, 17 września 2016 roku na terenie przy Urzędzie Gminy Prażmów. Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym św. Franciszka w Prażmowie. Następnie uczestnicy przejdą w korowodzie dożynkowym na teren urzędu gminy Prażmów, gdzie do nocy będzie trwała zabawa.

DOŻYNKI GMINNE W PRAŻMOWIE 2016

Polecane dla Ciebie

Informacje17 września 2016, 10:00,

XIII Mazowiecki Wrak Race Mysiadło

17 września 2016 roku o godzine 10:00 odbędzie się XIII Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle. Wrak Race jest wyścigiem starych i wysłużonych samochodów, odbywającym się po zamkniętym i zabezpieczonym szutrowym torze. Cechą charakterystyczną tych wyścigów jest to, że kontakt pomiędzy zawodnikami jest dozwolony. Tor przygotowany jest z naciskiem na bezpieczeństwo uczestników. Zapraszamy na Mazowiecki Wrak Race do Mysiadła.

XIII MAZOWIECKI WRAK RACE MYSIADŁO