Informacje24 sierpnia 2007, 00:00,

Dożynki Gminne w Ciszycy - koncert zespołu VOX

Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zapraszają w najbliższą niedzielę 26 sierpnia 2007 roku, od godziny 12:30 na Dożynki Gminne w Ciszycy. Podczas trwania całej imprezy odbędzie się: prezentacja płodów rolnych, loteria fantowa, przejażdżka koniem, bungy, jadło domowe i wiele innych atrakcji.

Dożynki Gminne Ciszyca - koncert zespołu VOX
kliknij aby powiększyć

Dożynki Gminne Ciszyca - program imprezy:
12:30 - prezentacja wieńców dożynkowych;
13:00 - msza polowa;
14:30 - przemówienia, wręczenie dyplomów;
16:30 - koncert zespołu VOX;
od 18:00 - zabawa taneczna.

Ciszyca to wieś położona w powiecie piaseczyńskim, w gminie Konstancin-Jeziorna. Podczas dożynek we wsi Cieszyca odbędzie się koncert zespołu VOX. Zespół VOX to polska grupa muzyczna założona w 1978 roku. W skład zespołu wchodzi: Witold Paszt, Dariusz Tokarzewski, Jerzy Słota. Na repertuar zespołu VOX składają się ballady, pieśni gospel, standardy jazzowe, utwory pop i funky. Więcej informacji o zespole przeczytacie na ich oficjalnej stronie: www.vox.art.pl Zapraszamy na Dożynki Gminne do Ciszycy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje15 sierpnia 2007, 00:00,

Klub Kino Piaseczno zaprasza na pożegnanie wakacji 2007

Klub Kino w Piasecznie i Agencja Muzyczna 2FUNK.pl zapraszają na Pożegnanie Wakacji w rytmach muzyki House. Podczas imprezy zagrają: Danny Deep (2funk.pl), oraz Comet (2funk.pl). Pożegnanie wakacji w Klubie Kino odbędzie się w sobotę 1 września 2007 roku. Start imprezy o godzinie 21:00. Wstęp kosztuje 5 złotych. Zapraszamy do Klubu Kino!

Pożegnanie Wakacji w Klubie Kino Piaseczno
kliknij aby powiększyć

Danny Deep dzięki swojej muzycznej otwartości przez jego życie przewinęły się takie style jak: pop, rock, R'n'B, dance czy blues. Podróż ta pozwoliła mu wreszcie dotrzeć do tego, który go najbardziej pochłonął House. Gra od 2005 roku. W jego setach usłyszeć można latino house, funky i utwory wypełnione wokalami. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zagościł w radiu z nowo powstałym kanałem house. Gra dla ludzi, bo to tak na prawdę oni tworzą klimat dobrej i udanej imprezy. Demo Danny Deep możecie ściągnąć ze strony 2funk.pl: Live Set (file: mp3, time: 01:01:45, size: 56,5 MB). Inne jego utwory znajdziecie na jego oficjalnej stronie Danny Deep: dannydeep.pl

Klub Kino znajduje się w Piasecznie, przy ulicy Sienkiewicza 11. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 - przystanek Kolejka Piaseczyńska (dawniej Kino Mewa). Kontakt mailowy: info@klubkino.waw.pl, strona internetowa: www.klubkino.waw.pl Klub Kino zaprasza do siebie wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić przy dźwiękach muzyki klubowej i tanecznej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno