Informacje29 kwietnia 2007, 00:00,

Dorota Gellner w Bibliotece Publicznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza na spotkania z Dorotą Gellner. Zaprzyjaźniona z piaseczyńską Biblioteką Publiczną chętnie tu przyjeżdża na spotkania z dziećmi. W maju będzie dwukrotnie: 10 i 31 maja. 10 maja 2007 roku o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie z dziećmi w Filii Piaseczno - Osiedle ul. Szkolna 9, a o godzinie 10:45 w Oddziale dziecięcym Biblioteki ul. Kościuszki 49. Natomiast 31 maja 2007 roku Dorota Gellner odwiedzi Filie Biblioteki: w Zalesiu Górnym - spotkanie o godzinie 9:30, w Złotokłosie - spotkanie o godzinie 11:30. W czasie spotkań biblioteka organizuje kiermasze książek.

Dorota Gellner - przykładowe wierszyki, bajeczki dla dzieci

Dorota Gellner to poetka, autorka wielu książek dla dzieci, programów telewizyjnych (Tęczowa Bajeczka), słuchowisk radiowych oraz bajek muzycznych. No i oczywiście tekstów piosenek - a jest ich więcej niż sto: "Zuzia - lalka nieduża", "Zając malowany" czy "Duszki, duszki..." W 1999 roku została laureatka dorocznej nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Dorota Gellner napisała również mnóstwo wierszy i bajeczek dla dzieci. Z książkami Doroty Gellner możecie zapoznać się na stronie: link. Dorota Gellner zdobyła wiele prestiżowych nagród literackich, a w 2005 roku została laureatką Orderu Uśmiechu. Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Gellner.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 kwietnia 2007, 00:00,

Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu - wyniki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 21-22 kwietnia 2007 roku na pływalni w GOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu pod patronatem Starosty Piaseczyńskiego. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przedstawił na swojej stronie pełną listę fundatorów oraz wyniki z zawodów w zakładce: wiadomości sportowe 2007. Bezpośredni link do pliku z wynikami Mistrzostw Powiatu Piaseczyńskiego w pływaniu to: wyniki (.pdf). Zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy wszystkich na stronę GOSiR w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie