Informacje25 stycznia 2015, 16:00,

Don Kichot, czyli przygody błędnego rycerza - Bajkowa Niedziela

25 stycznia 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Hugonówce, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Don Kichot, czyli przygody błędnego rycerza. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny.

Don Kichot, czyli przygody błędnego rycerza - Bajkowa Niedziela

Teatr Wariacja - Don Kichot, czyli przygody błędnego rycerza. Historia błędnego rycerza rozpoczyna się w wielkiej domowej bibliotece Don Kichota. Zafascynowany wspaniałymi opowieściami o rycerzach, sam postanawia zostać jednym z nich. Wybiera sobie panią serca, dla której będzie walczył ze smokami, olbrzymami i… wiatrakami. Wierny sługa, Sancho Pansa, zostaje jego giermkiem, a jego rumakiem staje się niemłody już koń, który otrzymuje imię Rosynanta. Razem ruszają po wspaniałą, rycerską przygodę. Jednak na swojej drodze zamiast podziwu i uznania napotykają śmiech i niezrozumienie. Wszystkie problemy wynikają z błahej, zdawałoby się, przyczyny – małej wady wzroku bohatera.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://www.forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=3836&start=30
Informacje24 stycznia 2015, 22:38,

Opowieść Zimowa na Bajkowej Niedzieli w Piasecznie

25 stycznia 2015 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Krakowski Zespół KOP i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Opowieść Zimowa. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

Opowieść Zimowa na Bajkowej Niedzieli

Krakowski Zespół "KOP" - "Opowieść Zimowa" Dwie ciotki Kunegunda i Klotylda w sympatyczny sposób przybliżają dzieciom tematykę związaną z zimą i Świętami Bożego Narodzenia. Spektakl składa się z kilku bajkowych opowieści. Klotylda i Kunegunda wcielają się w różne postaci tak jak np. Dziewczynka z zabawkami, Dobra Babcia, Firmowa Pani, Aniołek i Diabełek… Mali widzowie poznają wiele nowych słów i pojęć takich jak tradycja, kolęda, pastorałka i inne. Mogą również usłyszeć prawdziwą historię o życiu Świętego Mikołaja i np. skąd pochodzi tradycja ubierania choinki.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292&start=105