Informacje10 lipca 2009, 00:00,

DOMINIK G£UCH wystąpi na koncercie w Leśnej Polanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Burmistrz Gminy Tarczyn, Parafia w Leśnej Polanie i Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają mieszkańców na koncert muzyczny, podczas którego wystąpi Dominik Głuch (fortepian). Koncert muzyczny odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca 2009 roku o godzinie 12:30, po Mszy Świętej (11:30) w Kościele pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Leśnej Polanie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na koncert muzyczny Dominika Głucha.

DOMINIK G£UCH

Marcin Dominik Głuch pianista, dyrygent, antropolog kultury i kompozytor. Urodzony 7 maja 1973 w Warszawie. Studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie - dyrygenturę chóralną u Antoniego Szalińskiego, kameralistykę fortepianową u Krystyny Makowskiej-£awrynowicz oraz kompozycję pod kierunkiem Romualda Twardowskiego. Od 1997 był zatrudniony jako pianista w Performing Arts School "Dansforum" w Göteborgu w Szwecji, gdzie ponadto współpracował z Festiwalem Naukowym, Festiwalem Filmowym, Wyższą Szkołą Muzyczną i artystami: Piotrem Skałubą, Janem Englertem, Piotrem Janowskim, Grantem Martyrosianem, Dawidem Dorelem Ambrusem, Małgorzatą Gucewicz-Boublej, Birgitt i Ellen Finnilä oraz choreografami: Lią Schubert, Vaclavem Havlikiem, Marianą Dascalu i Ran Hamilton. W 2002 roku jego balet Wspomnienia z ogrodu miał swoją premierę w Teatrze Tir Na Nog w Göteborgu. Jako koncertujący pianista współpracuje z Instytutem Polskim w Sztokholmie i Rzymie, Szwedzkim Kościołem Protestanckim w Berlinie, Paryżu i Palmie na Majorce, Federacją Cemat w Rzymie. Od września 2004 jest pianistą Baletu Monte Carlo w Monako. Marcin Dominik Głuch jest również autorem wielu publikacji naukowych poświęconych antropologii polskiej kultury muzycznej w Szwecji. Do ważniejszych kompozycji Głucha należą: Wspomnienia z ogrodu balet (2000-2001), Kolorowe fraszki na fortepian (2004), Serenada lapońska na fortepian (2004), Mały niebieski koń scherzo na fortepian (2004). Zapraszamy na koncert w Leśnej Polanie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje10 lipca 2009, 00:00,

Zawieszenie linii ZTM 727 na trasie PKP Piaseczno-Głosków


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego informuje mieszkańców, że w dniach od 13 do 20 lipca 2009 roku, nastąpi czasowe zawieszenie kursowania linii autobusowej 727 na odcinku od Dworca PKP Piaseczno, do pętli Cmentarz Południowy. Na czas zawieszenia Starostwo Powiatowe w Piasecznie zapewni mieszkańcom zastępczą komunikację zbiorową na tej trasie, zgodnie ze zmienionym rozkładem jazdy linii 727, zatwierdzonym przez Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Rozkład komunikacji zastępczej: rozklad jazdy.pdf

Busy zastępcze na trasie PKP Piaseczno-Głosków

Obsługę taborową mają zapewnić busy (zdjęcie powyżej), które do tej pory jeździły do Tarczyna. Informację uzyskał Jacenty, w rozmowie telefonicznej z firmą Inter-gens.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie