Informacje1 kwietnia 2016, 11:00,

Dom ZOŚKI łączy pokolenia - rocznica Akcji Pod Arsenałem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 kwietnia 2016 roku o godz. 11.00 odbędą się obchody rocznicy Akcji Pod Arsenałem, w ramach których odbędzie się koncert Dom ZOŚKI łączy pokolenia. Program artystyczny przygotowany przez uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze. Wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, pieśni powstańcze, gawęda o Szarych Szeregach przygotowana przez członków Grupy Historycznej „Zgrupowanie Radosław”, gra miejska. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49

DOM ZOŚKI ŁĄCZY POKOLENIA - ROCZNICA AKCJI POD ARSENAŁEM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 marca 2016, 18:34,

Przystanek Zalesie nr 75 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-75.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie