Informacje12 czerwca 2007, 00:00,

Dom Muzyka Seniora powstanie we wsi Kąty Góra Kalwaria

Na stronie Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl pojawiła się informacja, że w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra Kalwaria we wsi Kąty przy ulicy Brzozowej powstanie Dom Muzyka Seniora. Prezes Zarządu Fundacji Zofia Wit informuje, że będzie miło jeżeli zechcecie wesprzeć budowę tego obiektu.

Dom Muzyka Seniora będzie środowiskowym domem opieki nad osobami starszymi, wymagającymi opieki w tym osoby niedołężne i pozbawione tych świadczeń ze strony rodziny. Lokalizacją obiektu jest wieś Kąty k/Góry Kalwarii w województwie mazowieckim. Teren przeznaczony pod usytuowanie obiektu jest działką budowlaną o powierzchni 1,5 ha posiadającą bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz będącej w zasięgu infrastruktury technicznej. Teren działki jest częściowo zalesiony. Więcej informacji o tej inwestycji znajdziecie na stronie: www.dommuzykaseniora.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje7 czerwca 2007, 00:00,

Dni Konstancina w Parku Zdrojowym 2007 - zaproszenie

W najbliższy weekend 9 i 10 czerwca 2007 roku w Parku Zdrojowym odbędą się Dni Konstancina. W programie przewidziano bloki sportowo rekreacyjne oraz rozrywkowe, w tym występy orkiestry Rondo, oraz zaśpiewa Maryla Rodowicz. Oprócz wielu atrakcji planowany jest konkursy plastyczne m.in. Mój Piękny Konstancin, 110 lat Konstancina. Zapraszamy serdecznie na Dni Konstancina!

W sobotę 9 czerwca 2007 roku, od godziny 11:00: Głównymi atrakcjami będzie blok sportowo rekreacyjny (skoki zespołowe przez linę i w dal, ringo, tenis stołowy), występy artystów z naszego nowego miasta bliźniaczego: Krzemieńca oraz artystów z Konstancina. Po losowaniu nagród dla uczestników konkursów, o godzinie 20:00 odbędzie się koncert Maryli Rodowicz, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Dni Konstancina w Parku Zdrojowym 2007

W niedzielę 10 czerwca 2007 roku, od godziny 11:00: Dalszy ciąg atrakcji sportowo rekreacyjnych (hulajnogi, badminton, strzał rodzinny do bramki), a w części artystycznej spektakle i koncerty przygotowane przez konstancińskie szkoły i przedszkole, konkurs piosenki oraz występ orkiestry Rondo.

Szczegółowy program atrakcji przygotowanych na Dni Konstancina znajduje się w udostępnionym przez Gminę Konstancin Jeziorna załączniku: Program Dni Konstancina 2007.pdf.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna