Informacje14 sierpnia 2018, 18:30,

Dodatkowy pokaz kina plenerowego - Facet na miarę w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W przedświąteczny wtorek 14 sierpnia 2018 roku mamy dla Państwa dodatkową propozycję filmową, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego wyświetlona zostanie komedia francuska "Facet na miarę".

DODATKOWY POKAZ KINA PLENEROWEGO - FACET NA MIARĘ W PIASECZNIE

Podczas inauguracji tegorocznego cyklu, w piątek 6 lipca, doszło do małego falstartu. Wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem, sprzyjała temu wspaniała pogoda. Wygodnie rozsiadło się na leżakach oraz poduszeczkach blisko 300 osób, jednak ku zdziwieniu zarówno zebranej publiki jaki i otwierającego pokaz wiceburmistrza Daniela Putkiewicza, który zapowiedział komedię romantyczna “Facet na miarę”, na ekranie ukazał się dramat sportowy “Wielki Mike”, z nagrodzoną Oscarem za główną rolę Sandrą Bullock…

– Okazało się, że firma Szortal, obsługująca technicznie pokaz pomyliła płyty i nasz film pojechał do innego miasta, a do nas trafił inny tytuł – tłumaczył zebranym Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji. – To pierwszy taki przypadek podczas kilkuletniej współpracy, nie ma jednak tego złego, gdyż firma stanęła na wysokości zadania i sama zaproponowała, że za inauguracyjny pokaz nie weźmie od nas pieniędzy, a obiecana komedia zostanie pokazana w dodatkowym terminie – wyjaśnia Łukasz Wyleziński.

Dzięki temu nasi mieszkańcy zyskali podczas wakacji dodatkowy pokaz kina plenerowego.

Źródło: UMiG Piaseczno, foto: Marcin Borkowski

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2018, 14:00,

Big Ban Rondo - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 lipca 2018 roku o godz. 16.00 odbędzie się Koncert Letni w Konstancinie, w ramach którego wystąpi zespół Big Ban Rondo. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

BIG BAN RONDO - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Big Ban Rondo - zespół powstał w 2003 roku, jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Rondo Konstancin. Składa się z zawodowych, doświadczonych muzyków, z doświadczeniem artystycznym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych, grający na wielu instrumentach. Orkiestra jest niezwykle wszechstronna. Wykonuje zarówno muzykę marszową, patriotyczną, religijną, jak i znane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie