Informacje19 sierpnia 2009, 00:00,

Dobry Klimat zaprasza na koncert kapeli Z Dala Od Zgiełku

Naleśnikarnia Dobry Klimat serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu Z DALA OD ZGIE£KU, który odbędzie się w najbliższy piątek 21 sierpnia 2009 roku o godzinie 20:30. Wstęp wolny. Dobry Klimat znajduje się przy ulicy Puławskiej 26 w Piasecznie (w bramie). Zapraszamy na piątkowy koncert szantowy w Dobrym Klimacie. Więcej informacji na temat naleśnikarni Dobry Klimat oraz poznać ich menu, możecie na stronie internetowej: www.dobryklimat.waw.pl, oraz w rozmowie na forum mieszkańców: Naleśnikarnia Dobry Klimat.

Z Dala Od Zgiełku grają i śpiewają szanty. Na dzień dzisiejszy w skład zespołu Z Dala Od Zgiełku wchodzą: Anna Maczuga (wokal), Paweł Kowalczyk (gitara akustyczna, wokal), Mariusz Marcinowski (gitara elektryczna), Marcin Bałasinowicz (perkusja). Więcej na temat zespołu napisał £ukasz z Dobrego Klimatu na forum mieszkańców: w dobrym klimacie Z Dala Od Zgiełku. Zapraszamy na koncert do naleśnikarni w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje19 sierpnia 2009, 00:00,

Info po obozie sekcji kickboxingu UKS Akrobata Tarczyn

Drużyna kickboxingu UKS Akrobata z Tarczyna wraz z pozostałymi zawodnikami Piotra Bąkowskigo przez prawie dwa tygodnie (1-12 sierpnia) przebywała na letnim zgrupowaniu w Tatrach. Obóz był okazją do wymiany doświadczeń, gdyż wspólnie trenowali oni wraz z zawodnikami KS Piaseczno, KS Nadstal oraz Sfinks Węgrów. Pobyt w górach był także okazją do wspólnych ćwiczeń z zawodnikami Kadry Polski jak Emilia Szabłowska, Dorota Godzina, Rafał Prażmo czy £ukasz Wichowski. Uczestnicy obozu trenowali dwa razy dziennie. Rankiem spędzali 2,5 h na treningach techniczny, siłowych I gibkościowych, popołudnia na treningach biegowych I marszobiegowych. Trening wzbogaciły zajęcia z aerokickboxingu prowadzone przez Mistrzynię Europy Dorotę Godzinę.

Sekcja kickboxingu UKS Akrobata Tarczyn na obozie     Sekcja kickboxingu UKS Akrobata Tarczyn na obozie

kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Nad całością grupy czuwał trener Piotr Siegoczyński z pomocą trenerów Piotra Bąkowskiego i Tomasza Bąka. W obozie udział wzięły wszystkie grupy wiekowe kobiet I mężczyzn a najmłodszymi zawodnikami byli Patrycja Jaworska i Piotr Biernat. Obóz zdaniem szkoleniowców spełnił swoje zadanie i z dala do codziennych trosk pozwolił przygotować zawodnikom formę do drugiej części sezonu startowego. Niemal wszyscy zawodnicy przepracowali go bardzo sumiennie - mówią szkoleniowcy. Najbliższy turniej dla zawodników Piotra Bąkowskiego odbędzie się w Belgii 5 września 2009 roku, kolejny w Pradze tydzień później. życzymy im powodzenia.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno