Informacje6 października 2009, 00:00,

Dobry Klimat zaprasza na koncert kapeli WHITE TIGER

Najlepsza piaseczyńska naleśnikarnia Dobry Klimat serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu WHITE TIGER, który odbędzie się w najbliższy piątek 9 października 2009 roku o godzinie 20.00. Wstęp wolny. Dobry Klimat znajduje się przy ulicy Puławskiej 26 w Piasecznie (w bramie). Zapraszamy na piątkowy koncert w Dobrym Klimacie. Więcej informacji na temat naleśnikarni Dobry Klimat oraz poznać ich menu, możecie na stronie internetowej: www.dobryklimat.waw.pl, oraz w rozmowie na forum mieszkańców: Naleśnikarnia Dobry Klimat.

White Tiger – Na dnie serca

White Tiger to przede wszystkim własna twórczość. Tworzą muzykę, która z założenia ma łączyć ciekawe, ambitne granie z lekkością i przyjemnością dla Ciebie jako słuchacza. Główne nurty w których porusza się White Tiger to rock i pop. Repertuar wzbogacamy elementami blues'a, funky, metalu czy reggae. White Tiger występuje w składzie: Agata Litwin - wokal, Witek Ślendakowski - gitara prowadząca, gitara akustyczna, Aśka Sieracka - gitara rytmiczna, Piotrek Derwiński - gitara basowa, Kuba Zawadziło - perkusja, Piotrek Brzezinki - instrumenty perkusyjne (conga, bongosy, shakery... itp). Oficjalna strona internetowa zespołu White Tiger: www.white-tiger.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 października 2009, 00:00,

Akcja ZADBAJ O SWOJE SERCE w CH Auchan Piaseczno

11 października 2009 roku w godz. 10.00-18.00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy Puławskiej 46 odbędzie się akcja ZADBAJ O SWOJE SERCE. Projekt ma charakter informacyjno - profilaktyczno - społeczny i jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich, którzy chcą przebadać swoje serce. Historia naszego Projektu pokazała, jak ogromnym zainteresowaniem wśród społeczeństwa cieszą się nasze akcje. Ogólnopolski sukces utwierdził nas w potrzebie kontynuowania Projektu w roku 2009. Organizatorem jest Kardiotele przy Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu www.kardiotele.pl oraz serwis internetowy poświęcony projektowi www.zadbajoswojeserce.pl

Bezpłatne badania EKG

Celem akcji ZADBAJ O SWOJE SERCE, jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna w zakresie wykonywania badań EKG, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia krwi, wskazań właściwej diety, zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Pacjenci są również diagnozowani pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli dużych hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych. Badania są bezpłatne i dostępne dla wszystkich, którzy chcą przebadać swoje serce. Przyjdź i zrób bezpłatne badanie EKG oraz zasięgnij porady lekarza.
autor/źródło: Immochan Biuro Galerii CH Auchan Piaseczno - www.centraauchan.pl