Informacje25 sierpnia 2009, 00:00,

Dobry Klimat zaprasza na koncert kapeli M£ODE WYJCE

Najlepsza piaseczyńska naleśnikarnia Dobry Klimat serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu M£ODE WYJCE, który odbędzie się w najbliższy piątek 28 sierpnia 2009 roku o godzinie 20:00. Wstęp wolny. Dobry Klimat znajduje się przy ulicy Puławskiej 26 w Piasecznie (w bramie). Zapraszamy na piątkowy koncert szantowy w Dobrym Klimacie. Więcej informacji na temat naleśnikarni Dobry Klimat oraz poznać ich menu, możecie na stronie internetowej: www.dobryklimat.waw.pl, oraz w rozmowie na forum mieszkańców: Naleśnikarnia Dobry Klimat.

Młode Wyjce - Samotny żeglarz

Zespół M£ODE WYJCE powstał w maju 2008 roku. W jego skład wchodzą: Jacek Kiljańczyk (wokal, gitara) i Artur Głowacki (gitara, wokal). Wyjce grają muzykę żeglarską z rockowo-bluesowym zacięciem. Inspiracje czerpią od takich artystów jak: Metallica, Dżem, Jerzy Porębski, Jacek Kaczmarski, Mike Oldfield. Zespół ma już za sobą kilka występów w konkursach (SzantaClaus Poznań 2008, Muzyczne Perły 2008, Szanty Mikołajki 2009) i w tawernach (Przechyły - dzięki uprzejmości zespołu Velbot, TaakaRyba). Oprócz grania szantowych klasyków, Wyjce tworzą własne piosenki. Więcej informacji na temat zespołu Młode Wyjce znajdziecie na: myspace.com/mlodewyjce
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 sierpnia 2009, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA - Lipiec 2009

25 sierpnia 2009 roku, zakończyło się głosowanie w czwartej edycji konkursu fotograficznego na naszym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA LIPIEC 2009. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a także Grzegorzowi i Markowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Wolność
MIEJSCE 1 - Wolność. Autor: photozoner (Wojtek)

Zabawa na basenie
MIEJSCE 2 - Zabawa na basenie. Autor: stentonik (Grzegorz)

Diaboliq
MIEJSCE 3 - Diaboliq. Autor: Amon (Marek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca lipiec 2009. Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród jest wystawa wyróżnionych zdjęć w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Osoby zainteresowane obejrzeniem powyższych zdjęć, zapraszamy do restauracji. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego. Od 1 września 2009 roku, rozpoczynamy przyjmowanie mailem zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu: ZDJęCIE MIESI¡CA WAKACYJNE SIERPIEń 2009. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji i nie ma ograniczeń terytorialnych. Zainteresowane osoby, odsyłam do zapoznania się z nagrodami i regulaminem konkursu: regulamin konkursu fotograficznego. Zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: