Informacje23 kwietnia 2014, 00:00,

Dobra Wola do sprzątania lasu w Magdalence

Stowarzyszenie DOBRA WOLA, Nadleśnictwo Chojnów oraz Urząd Gminy Lesznowola zapraszają mieszkańców do wspólnego sprzątania magdaleńskiego lasu, w ramach akcji pod hasłem DOBRA WOLA DO SPRZĄTANIA LASU. Sprzątanie lasu w Magdalence odbędzie się w sobotę 26 kwietnia 2014 roku. Wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 9.30 na parking obok kościoła w Magdalence, skąd po rozdaniu worków oraz rękawic wyruszymy do lasu.

Dobra Wola do sprzątania lasu w Magdalence

Program sprzątania lasu w Magdalence:
9.30-10.00 zbiórka na parkingu obok kościoła w Magdalence
10.00-12.00 sprzątanie lasu (mapa poniżej)
12.00 grill / ognisko

autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje23 kwietnia 2014, 00:00,

Memoriał Marcina Trolla Piekarniaka - turniej badmintona w Konstancinie-Jeziornie

Po świątecznym biesiadowaniu warto się nieco poruszać. Doskonałą ku temu okazją będzie turniej badmintona, na który zapraszamy już w najbliższą sobotę 26 kwietnia 2014 roku do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Do zdobycia jest Grand Prix Konstancina-Jeziorny. Osoby, które chcą wziąć udział w I Memoriale Marcina "Trolla" Piekarniaka powinny, najlepiej do 23 kwietnia, wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: adam.grzegorzewski@wp.pl. Turniejowe zmagania rozpoczną się w sobotę (26 kwietnia) o godz. 9.00. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy na Memoriał Marcina Trolla Piekarniaka!

autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin Jeziorna