Informacje1 czerwca 2010, 00:00,

Do krainy Ptysia i Mentosów z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: DO KRAINY PTYSIA I MENTOSÓW. Każdy z nas pamięta nieśmiertelnego Ptysia, czyli napój gazowany w szklanej butelce z aluminiową zakrętką, gdzie sama butelka ważyła więcej niż jej zawartość. Jednak, mało kto wie, że nieopodal była fabryka... Mentosów. W planie dodatkowe atrakcje, których sponsorem jest SDPTKW.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się 6 czerwca 2010 roku, o godzinie 10:00. Miejsce: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Powrót do Piaseczna około godziny 15.00. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 maja 2010, 00:00,

Misyjny Dzień Dziecka - Amfiteatr w Parku Konstancin

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów zaprasza na Festyn Misyjny Dzieci Dzieciom: Głośmy Światu: Bóg jest Miłością. Misyjny Dzień Dziecka odbędzie się 30 maja 2010 roku od godz. 11.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym w Konstanicnie. Dodatkowe atrakcje w parku: indiańska wioska, Afrykańska chata, bębenkowe szaleństwo, ciastkarenka "Bambo", loteria fantowa, kiermasz misyjny, fotografia z Afryki.

MISYJNY DZIEń DZIECKA - AMFITEATR W PARKU KONSTANCIN

Misyjny Dzień Dziecka Program:
11.00 - Msza Święta, słowo o pracy misyjnej Sióstr od Aniołów w Afryce
12.00 - Wielka podróż Bolka i Lolka
13.30 - Promyczkowe Śpiewanie - zespół "Promyczki Dobra" z Nowego Sącza
16.30 - Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie- indiański Zespół Ranores
15.30 - Symfonia serc - finał konkursu piosenki misyjnej
17.00 - przesłanie misyjne.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin