Artykuł partnerski22 listopada 2019, 15:30,

Do kogo skierowane są kursy kadrowo-płacowe?

Do kogo skierowane są kursy kadrowo-płacowe?

Szukasz szkolenia, które będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Stoisz przed ważnym wyborem. O tym, że warto się szkolić wie każdy, ale nie każdy potrafi dopasować odpowiednie szkolenie do potrzeb oraz predyspozycji danej osoby. Jeżeli zastanawiasz się nad kursami z zakresu kadr oraz płac, ten artykuł jest dla Ciebie. Opisujemy w nim bowiem profile osób, do których kierowane są szkolenia kadrowo-płacowe.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pracownicy kadr i płac
Pierwszą i dość oczywistą kategorią osób, do których kierujemy nasze szkolenia kadrowo-placowe są pracownicy działów związanych z kadrami oraz płacami. Nasza oferta w sposób szczególny powinna zainteresować tych pracowników, którzy właśnie wracają z oddelegowania lub dłuższych urlopów – np. wychowawczych czy macierzyńskich, ponieważ informacje przekazywane na kursie z pewnością ułatwią im powrót do pracy. Wiedza przekazywana na naszych kursach jest aktualna i zgodna z przepisami, więc w przypadku dłuższych nieobecności czy czasowego oddelegowania do innych prac, udział w szkoleniu będzie dużą pomocą. Dodatkowo nasze kursy stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby pracowników działów kadrowo-płacowych, którzy potrzebują usystematyzowania wiedzy, a w sposób szczególny - uporządkowania kwestii, które wiążą się ze zmianami w prawie – np. wdrożenie przepisów o RODO w kadrach i płacach czy wpływ minimalnego wynagrodzenia za pracę na obliczenia o charakterze płacowym. Podczas szkoleń jest zarezerwowany czas na pytania, więc pracownicy działów kadrowo-płacowych mają szansę na rozwiązanie swoich wahań i wątpliwości w kontekście realnych problemów, z którymi muszą zmierzyć się w swojej firmie.


Księgowi żądni nowej wiedzy
Obsługa obszaru kadrowo-płacowego w myśl wielu ogłoszeń o pracę należy do obowiązków księgowego, szczególnie w mniejszych firmach czy instytucjach. W związku z tym, jeśli pracujesz w księgowości i myślisz o zmianie pracy na inną, ale nadal w obrębie finansów, znajomość kadr i płac może okazać się ważnym atutem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Obszar kadrowo-płacowy, zwłaszcza w części ściśle związanej z obliczaniem wynagrodzeń oraz składek na ubezpieczenie dość ściśle wiąże się z rachunkowością, więc poszerzenie wiedzy w tym obszarze może przynieść wiele korzyści. Księgowy nie będzie miał bardzo dużo do nadrobienia i pewnie będzie mu łatwiej niż osobie, która do tej pory nie miała zupełnie nic wspólnego z finansami. Wysiłek nie będzie zbyt wielki, a korzyści mogą przerosnąć oczekiwania, dlatego w przypadku pracowników księgowości również polecamy kursy o tematyce kadrowo-płacowej.


Osoby myślące o karierze w działach kadr i płac
Kariera w kadrach i płacach brzmi jak marzenie? Czas podjąć już pierwsze kroki ku jego realizacji. Kursy kadrowo-płacowe mogą stanowić pierwszy etap na ścieżce kariery przyszłego kadrowego lub specjalisty ds. wynagrodzeń i płac. Szkolenie w tym zakresie wyposaży potencjalnego kandydata do pracy w dziale kadr i płac w wiedzę, która jest niezbędna do podjęcia pracy na takim stanowisku. Co więcej, wiele z naszych szkoleń obejmuje praktyczne warsztaty, które mogą skutecznie sprawdzić czy przedstawiony materiał jest zrozumiały. Przykłady pomogą też osobie wstępnie zainteresowanej pracą w kadrach i płacach zweryfikować swoje oczekiwania na temat potencjalnych obowiązków na danym stanowisku z rzeczywistymi zadaniami, które może spotkać na swojej drodze zawodowej.

autor/źródło: Marcin Piotrowicz

Napisz komentarz

Artykuł partnerski22 listopada 2019, 15:29,

Czy warto postawić na odkurzacz centralny? Pora się o tym przekonać

Czy warto postawić na odkurzacz centralny? Pora się o tym przekonać

Wiele pań domu zastanawia się nad tym, czy postawić na centralny odkurzacz. Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie! Czy zakup tego urządzenia naprawdę się opłaca? Odkurzacze centralne są nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniem, które ułatwiło już życie niejednej osoby! Właśnie dlatego nie ma w tym niczego dziwnego, że są tak chętnie kupowane również przez Polaków. Co może zniechęcać? Niewątpliwie odkurzacz centralny cena, która jest wyższa niż w przypadku zakupu tradycyjnego odkurzacza. Warto jednak przy tym wziąć pod uwagę wygodę, a także szybkość sprzątania. Jest to inwestycja na długie lata, a ponadto pomaga zaoszczędzić czas, co również można przeliczyć na pieniądze!

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Czy warto postawić na odkurzacz centralny? Pora się o tym przekonać

Wiele pań domu zastanawia się nad tym, czy postawić na centralny odkurzacz. Dziś postaramy się odpowiedzieć na to pytanie! Czy zakup tego urządzenia naprawdę się opłaca?

Odkurzacze centralne są nowoczesnym i innowacyjnym rozwiązaniem, które ułatwiło już życie niejednej osoby! Właśnie dlatego nie ma w tym niczego dziwnego, że są tak chętnie kupowane również przez Polaków. Co może zniechęcać? Niewątpliwie odkurzacz centralny cena, która jest wyższa niż w przypadku zakupu tradycyjnego odkurzacza. Warto jednak przy tym wziąć pod uwagę wygodę, a także szybkość sprzątania. Jest to inwestycja na długie lata, a ponadto pomaga zaoszczędzić czas, co również można przeliczyć na pieniądze!

Odkurzacz Beam – czy warto go kupić?

Jeżeli można ułatwić sobie życie, to dlaczego tego nie zrobić? Możesz dalej sprzątać przy pomocy odkurzacza tradycyjnego albo miotły, jednak musisz wiedzieć o tym, że odkurzacz centralny Beam jest znacznie skuteczniejszy. To rozwiązanie pomoże Ci nie tylko zaoszczędzić czas, ale również uniknąć niepotrzebnych nerwów i stresów. To już jest wartość sama w sobie, która skłania wiele osób do dokonania zakupu. Ale to nie wszystko, ponieważ urządzenie to pozwoli Ci na znacznie dokładniejsze wysprzątanie wszystkich pomieszczeń, ponieważ moc ssąca jest znacznie większa, niż w przypadku tradycyjnych odkurzaczy. Jest to zatem wprost rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich alergików.

Stosunek jakości do ceny – odkurzacze Beam

Nie da się ukryć, że ta inwestycja może być dość kosztowna. Odkurzacze centralne ceny mogą być dość wysokie. Jest to jednak zakup na bardzo wiele lat, zatem czasami warto postawić na nowoczesne rozwiązanie, które jest sprawdzone! Możesz zrobić zakupy w sklepie internetowym Mikroenergetyka, gdzie centralny odkurzacz cena jest bardzo konkurencyjna. Tam też znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do wykonania instalacji tego urządzenia w Twoim domu. Pamiętaj jednak o tym, że montaż powinien odbywać się na etapie budowy albo remontu domu, ponieważ wymaga ingerencji w ściany oraz podłogi. W końcu wszystkie elementy tego urządzenia (przede wszystkim rury) muszą być odpowiednio ukryte, aby całość wyglądała estetycznie. Dokładanie zaplanuj zatem swoje działanie, aby nie narażać się na dodatkowe koszty. 

Artykuł opracowany na podstawie: https://sklep.mikroenergetyka.com.pl/c/49/odkurzacze-centralne-centralne-odkurzanie-beam.html

autor/źródło: mikroenergetyka.com.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie