Informacje25 czerwca 2009, 00:00,

DNI TARCZYNA - wystąpią: Bajm, Chrząszcze i Jan Pietrzak

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają wszystkich mieszkańców, na tegoroczne DNI TARCZYNA, które potrwają przez dwa dni i rozpoczną się w najbliższą sobotę 27 czerwca, a zakończą w niedzielę 28 czerwca 2008 roku. Obchody Dni Tarczyna, będą miały miejsce na boisku Szkoły Podstawowej w Tarczynie. 27 czerwca w godzinach od 21:00 do 2:00 zaplanowana została Dyskoteka.

DNI TARCZYNA 2009

Podczas niedzielnej imprezy 28 czerwca 2009 roku, wystąpią m.in. zespół Bajm (godz. 21:00), grupa Chrząszcze (muzyka lat 60.) i Jan Pietrzak (godz. 19:00). Zostaną również przyznane tytuły: Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna. Zapraszamy na Dni Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje23 czerwca 2009, 00:00,

ZALESIAńSKIE WIANKI zaproszenie mieszkańców Zalesia

Mieszkańcy Zalesia Górnego i okolic serdecznie zapraszają na ZALESIAńSKIE WIANKI, które odbędą się w środę 24 czerwca 2009 roku, w godzinach od 19:00 do 22:00. Wianki odbędą się przy wypożyczalni kajaków Ośrodku Wisła. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: dobry humor, kiełbaski na ognisko i koszyczek piknikowy. Będzie możliwość zakupu wianków i kiełbasek na miejscu. Atrakcja wieczoru: występ Krzysztofa Toruńskiego i Tomasza Rokosza. Serdecznie zapraszamy na Zalesiańskie Wianki.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno