Informacje1 lipca 2017, 07:00,

Dni Tarczyna 2017 Andrzej Piaseczny

W najbliższy weekend 1-2 lipca 2017 roku zapraszamy na Dni Tarczyna! Organizatorzy: Burmistrz Tarczyna, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.

1.07.2017 (sobota) Boisko „Orlik” przy ul. Stępkowskiego 15 w Tarczynie
Godz. 9.00. Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Targowica miejska, ul. Grójecka
Godz. 17.00 – koncert zespołu muzycznego „DOXXX”
Godz. 18.15. Występy dzieci z Gminy Tarczyn
Godz. 18.45. Teatr Piosenki Romana Kołakowskiego – „Słynny Niebieski Prochowiec” – Niezapomniane ballady Leonarda CohenaGodz. 20.00. Wręczenie tytułu „Honorowy Obywatel Miasta Tarczyna”
Godz. 21.00. Koncert Andrzeja Piasecznego
Dodatkowe atrakcje: Kiermasz plastyczny członków Tarczyńskiej Grupy Plastyków „KreoArt”, miasteczko zabaw dla dzieci, gastronomia, stoiska handlowe.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

DNI TARCZYNA 2017

Uwaga. Podczas „Dni Tarczyna” przeprowadzona zostanie akcja charytatywna dla Kubusia Jarzyńskiego. Akcja charytatywna dla Kubusia. Podczas tegorocznych „Dni Tarczyna”, w dniu 1 lipca b.r., Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie organizuje publiczną zbiórkę pieniędzy dla chorego Jakuba Jarzyńskiego, mieszkańca naszej gminy. Kubuś urodził się z wadą genetyczną (tetraploidia) i jest chyba jedynym dzieckiem na świecie z tak poważnym schorzeniem. Kubuś potrzebuje nie tylko miłości, którą obdarza Go Mama, ale także wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację. Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Kubusia. Pieniądze (liczy się każda złotówka) będzie można przekazać wolontariuszom podczas Dni Tarczyna, albo na:
Subkonto Kubusia w Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
ul.Łomiańska 5,
Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem:
19543 Jakub Jarzyński-Zduńczyk-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!
W imieniu Kubusia, dziękuję za najmniejszą choćby pomoc.
Alfred Kohn - Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie

2.07.2017 (niedziela)
Godz. 7.30. Zawody wędkarskie dla dzieci. Zbiórka na łowisku „Sum” w Jeziorzanach.

Informacje1 lipca 2017, 06:00,

Mój ukochany pies - konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola

Mój ukochany pies to otwarty konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola z okazji Międzynarodowego Dnia Psa. Wszystkich sympatyków psów oraz Facebook'a zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym wydarzeniu fotograficznym z nagrodami, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Psa. Posty ze zdjęciami można zamieszczać do 2 lipca 2017 r. (do niedzieli godz. 23.59) w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB" na fanpage'u GOK Lesznowola facebook.com/events/1888206741435417/

MÓJ UKOCHANY PIES - KONKURS FOTOGRAFICZNY NA FANPAGE GOK LESZNOWOLA

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO MÓJ UKOCHANY PIES:
1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. ""Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB"" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty i zorganizowany jest z okazji Międzynarodowego Dnia Psa.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonymi zdjęciami psa
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie uwieczni swojego psiego pupila. Fotografia może przedstawiać życie i zwyczaje psa lub jego ciekawe portrety. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Mój ukochany pies. Konkurs fotograficzny na FB".
5. Można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (imię pieska, anegdotka z nim związana itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Wirtualna psia wystawa trwać będzie do 2 lipca 2017 roku. W tym czasie można brać w niej udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 lipca 2017 r.
10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw oraz innych konkursów!
Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli