Informacje13 września 2014, 12:00,

DNI PRAŻMOWA 2014


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszamy na Dni Prażmowa 2014, które odbędą się w weekend 13-14 września 2014 roku na terenie zabytkowego parku przy dworku w Woli Prażmowskiej (dawny Urząd Gminy). W programie wiele atrakcji: Gminne zawody OSP, występy przedszkoli i szkół z terenu gminy, pokazy sztuk walki, bezpłatny park dmuchanych zabawek, gastronomia, stoiska z konkursami, wesołe miasteczko i przede wszystkim występy artystyczne. W sobotę publiczność do tańca porwą dziewczyny z Trio TE3. W niedzielę po uroczystościach dożynkowych zaprezentuje się znany z telewizji Kabaret CIACH. Wieczorem na scenie zagra Grzegorz Hyży, wschodząca gwiazda muzyki, laureat ostatnich konkursów muzycznych.

DNI PRAŻMOWA 2014

Na dzieci, w obydwa dni, czekają kilkugodzinne bloki artystyczne i konkursy z nagrodami. W sobotnie popołudnie do cyrkowej zabawy zaprosi Teatr Jednej Miny. W niedzielę na scenie gościć będzie Akademia Pana Kleksa – odważni będą mieli szansę dostać bezcenne piegi. Imprezę z kabaretowym zacięciem poprowadzi człowiek orkiestra - Szymon Kusarek. Operacja „Organizacja imprezy kulturalno-rekreacyjnej Dni Prażmowa 2014” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Oś 4 Leader, Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje14 września 2014, 12:30,

EkoNiedziela warsztaty sportowo - ekologiczne w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

EkoNiedziela to warsztaty sportowo- ekologiczne, cykliczne odbywające się dwa razy w roku (wiosna jesień). Prowadzone są na Rynku w Piasecznie przy Przystanku Kultura. Najbliższe planowane są na 14 września 2014 roku w godz. 12.30 - 16.30. Organizatorem warsztatów jest Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna, przy wsparciu Gminy Piasecznie. Patronat honorowy sprawuje Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno patronat medialny: Kurier Południowy, Gazeta Piaseczyńska, Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego oraz Radio Mazowsze.

EkoNiedziela warsztaty sportowo - ekologiczne w Piasecznie

Główne założeniami warsztatów to przede wszystkim upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży nawyków zdrowego stylu życia oraz kształtowanie aktywnej postawy wobec przyrody. Stałe punkty warsztatów to prezentacja dyscyplin sportowych oraz turnieje sportowe prowadzone przez piaseczyńskie stowarzyszenie i kluby sportowe, zajęcie plastyczne, konkursy ekologiczne, konsultacje dotyczące ochrony środowiska i ładu przestrzennego Gminy Piaseczno, prelekcje o ekologii, warsztaty przygotowawcze do Ogólnopolskich Turniejów Maszyn Wodnych i Wiatrowych organizowanych w Piasecznie przez Piaseczyńską Fundację Ekologiczną. Warsztaty są bezpłatne.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

EkoNiedziela warsztaty sportowo - ekologiczne w Piasecznie

EKONIEDZIELA PROGRAM:
- zabawy bokserskie w gigantycznych rękawicach na pneumatycznym ringu bokserskim,
– konkursy sportowe dla dzieci i rodziców,
- nauka podstawowych technik kick-boxingu i boksu,
- Skarby Jesieni - zajęcia plastyczne,
- Ekologia po angielski – zajęcia ekologiczno – edukacyjne,
- Studiuj w Piasecznie – doradztwo w dziedzinie podwyższania kwalifikacji zawodowych,
- prezentacja turbin wodnych i wiatrowych - Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych i Wiatrowych.

Katarzyna Kondraciuk - Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie