Informacje29 lipca 2015, 09:00,

Dni Otwarte w Galerii Na Górce

W najbliższy wtorek i środę tj. 28 i 29 lipca 2015 roku w godz. 9.00 - 17.00 odbędą się Dwa Dni Otwarte w Galerii Na Górce. Zapraszamy na zajęcia ceramiczne i plastyczne oraz karaoke dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp wolny - zachęcamy do rodzinnego uczestnictwa i spędzenia w twórczy sposób wakacyjnych dni. Bo nie święci garnki lepią, a śpiewać każdy może! I malować też! Miejsce: filia GOK Lesznowola - Pracownia Ceramiki i Rzeźby we Władysławowie "Galeria Na Górce" przy ul. Wojska Polskiego 64.

Dni Otwarte w Galerii Na Górce

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=7494
Informacje5 września 2015, 12:00,

Frog Race VII w Żabieńcu - zaproszenie

Stowarzyszenie Kondycja zaprasza do Żabieńca na VII edycję imprezy sportowej Frog Race. Organizatorzy gwarantują, że dystanse biegu dostosowane są do wieku i możliwości uczestników: biegi dziecięce (od 100 m w przypadku przedszkolaków do 1000 m dla młodszych nastolatków), biegi główne na 5 lub 10 km. Trasa ma charakter przełajowy i wiedzie duktami leśnymi na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Start i meta zorganizowane będą w obiekcie Zimne Doły. Wraz z biegiem głównym rozegrana będzie także rywalizacja w konkurencji Nordic Walking na dystansie 5 km. Zapisy na Frog Race - online.datasport.pl

Frog Race VII w Żabieńcu

Atrakcje biegu: numer wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu, koszulka techniczna z logo biegu, a po ukończeniu biegów smaczny posiłek regeneracyjny i przewidziane - jak zawsze - niespodzianki. Miłośników sportu i piknikowej atmosfery Frog Race prosimy o zapisywanie się na stronie www.frograce.pl VII Bieg Frog Race w Żabieńcu organizowany jest ze środków finansowych Gminy Piaseczno oraz Powiatu Piaseczyńskiego.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4397&start=60