Informacje16 lutego 2019, 15:00,

Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie ? - wykład otwarty w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 lutego 2019 roku o godz. 16.00 Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna oraz Burmistrz Tarczyna zapraszają na dyskusję panelową nt. "Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie?". Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, przy ulicy Juliana Stępkowskiego 17. Serdecznie zapraszamy.

Dlaczego Tarczyn utracił prawa miejskie ? - wykład otwarty w Tarczynie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lutego 2019, 17:30,

Klub Miłośników Kultury Francuskiej w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lutego 2019 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie w ramach Klubu Miłośników Kultury Francuskiej nt. Jaki wpływ miała miłosna liryka francuska na poezję polską. Gościem spotkania będzie Iwona Smolka - krytyk literacki, publicystka i dziennikarka radiowa, eseistka i powieściopisarka, członek polskiego PEN Clubu. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Klub Miłośników Kultury Francuskiej w Konstancinie-Jeziornej

Zapraszamy nie tylko frankofilów, ale przede wszystkim osoby zainteresowane Francją, jej kulturą i społeczeństwem, które chciałyby bliżej poznać literaturę, muzykę, sztukę współczesnej i dawnej Francji lub poszerzyć i podzielić się z innymi swoimi wiadomościami. Spotkania Klubu będą odbywać się raz w miesiącu i koncentrować wokół wybranego tematu. W każdym spotkaniu przewidujemy udział atrakcyjnych gości – pisarza, tłumacza, reportażysty, fotografa, podróżnika, muzykologa, historyka i wielu innych, z którymi klubowicze będę mieli okazję swobodnie porozmawiać.
Moderatorki:
Ewa Stocka-Kalinowska – filolog romański, dziennikarz radiowy Polskie Radio Dwójka
Joanna Żurowska – filolog romański, wykładowca UW (literatura francuska XIX i XX w.).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie