Informacje14 grudnia 2014, 17:00,

Disco Lodowisko w Parku Zdrojowym

Tego jeszcze nie było! Z okazji uruchomienia sztucznego lodowiska w Parku Zdrojowym, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie oraz Radny Rady Miejskiej Tomasz Nowicki, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu Disco Lodowisko! Kierujemy je do wszystkich mieszkańców - zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych!

Disco Lodowisko w Parku Zdrojowym

W najbliższą niedzielę, 14 grudnia 2014 r. tafla sztucznego lodowiska, które powstało z inicjatywy młodzieży, zaświeci w kolorowe światełka, a z głośników poleci muzyka lat ’70, ’80 oraz ’90tych. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do 22:00. - Disco Lodowisko to połączenie dyskoteki z jazdą na łyżwach - czyli coś, czego w naszym mieście jeszcze nie było - mówi Tomasz Nowicki, inicjator wydarzenia - Chciałbym, aby w naszym mieście odbywały się imprezy również w okresie zimowym. Jestem przekonany, że impreza spotka się z zainteresowaniem mieszkańców - dodaje.

Z okazji tego wydarzenia, firma Fil-Pol, która obsługuje lodowisko, przygotuje promocyjne ceny wstępu oraz wypożyczenia łyżew. Informację podamy w najbliższych dniach. Wydarzeniu patronuje gazeta „Nad Wisłą” oraz portal Konstancin24.eu. Partnerami są Grupa Muzyczno-Artystyczna Wodzirej Art, Punktreklamy.pl oraz AS Reklamy Alicja Sikorska.

Nie spędź niedzielnego popołudnia przed telewizorem. Zabierz rodzinę, przyjaciół i znajomych i przyjdź na Disco Lodowisko do Parku Zdrojowego! Zapraszamy!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=9718
Informacje13 grudnia 2014, 10:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Smacznej Chacie Impresja Rękodzieło

Impresja Rękodzieło wraz z Karczmą Smaczna Chata mają zaszczyt zaprosić na bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny. W czasie kiermaszu będą mogli państwo nabyć wspaniałe unikatowe oraz ręcznie wykonane dekoracje i ozdoby świąteczne, hafty i koronki, rzeźby, wyroby rzemieślnicze z drewna i ceramiki, zabawki, obrazki malowane na szkle, świece i figurki z wosku i wiele, wiele innych cudności. Po udanych zakupach na kiermaszu zapraszamy serdecznie do nowo otwartej Smacznej Chaty na pyszne dania kuchni staropolskiej regionalnej oraz rozgrzewające napitki. Zapraszamy serdecznie! Kiermasz odbędzie się w dniu 13 grudnia 2014 roku w godz. 10:00 – 16:00. Miejsce: Impresja Rękodzieło oraz Smaczna Chata ul. Kruczkowskiego 8 A Piaseczno.

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Smacznej Chacie Impresja Rękodzieło

Redakcja, 16 lipca 2019