Informacje14 października 2017, 09:00,

DESIGN czyli o sztuce użytkowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 października 2017 roku zaczyna się nowy sezon comiesięcznych spotkań ze sztuką. Temat: DESIGN czyli o sztuce użytkowej. Uwaga! Zmiana miejsca warsztatów - będziemy spotykać się w Przystanku Kultura (pl. Piłsudskiego 9). Czekamy na chętnych! Zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. Zapraszamy!

DESIGN CZYLI O SZTUCE UŻYTKOWEJ

Sztuczki ze sztuką - design, czyli o sztuce użytkowej. Warsztaty dla dzieci w wieku 5 – 12 lat dotyczące zagadnień z historii sztuki. Design, trudno słowo? Co to znaczy "sztuka użytkowa"? Czy wanna może być dziełem sztuki? O tym wszystkim porozmawiamy podczas zajęć. Poznamy krótką historię designu oraz sprawdzimy jakie są najbardziej kultowe przedmioty. Spróbujemy także swoich sił jako projektanci pięknych przedmiotów. Obowiązują zapisy (22 756 76 00 wew. 17, muzeumpiaseczno@kulturalni.pl) Liczba miejsc ograniczona! Wstęp 10 zł / osoba.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 października 2017, 17:28,

Przebudowa wału przeciwpowodziowego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rozpoczęły się roboty budowlane związane z przebudową lewobrzeżnego wstecznego wału przeciwpowodziowego rzeki Jeziorki. Potrwają do końca roku. Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Oddział w Warszawie rozpoczął roboty budowlane związane z przebudową lewobrzeżnego wstecznego wału przeciwpowodziowego rzeki Jeziorki w km 0+000 do 5+650, na odcinku od ujścia do rzeki Wisły do jazu w Konstancinie-Jeziornie, w Obórkach, Bielawie i na obszarze m. Konstancin-Jeziorna. Wykonawcą przedmiotowego zadania inwestycyjnego jest firma EKOMEL Sp. z o.o. z Janowa Lubelskiego. Termin zakończenia robót ustalono na dzień 31.12. 2017 r.

PRZEBUDOWA WAŁU PRZECIWPOWODZIOWEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie