Informacje8 kwietnia 2017, 10:00,

Dekorujemy stół wielkanocny - kreatywne warsztaty rodzinne w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dekoracje wielkanocne – bajecznie kolorowe pisanki, kurczaczki czy zajączki - cieszą oczy i wprowadzają świąteczny klimat do naszych domów. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza dzieci i rodziców na warsztaty kreatywne, podczas których pod okiem animatorów wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Warsztaty odbędą się 8 kwietnia. Wstęp wolny!

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Czas przed Świętami Wielkanocnymi jest wypełniony licznymi obowiązkami. W ferworze świątecznego sprzątania, pieczenia i gotowania nie zapomnijmy o tym, by znaleźć chwilę na wspólne rodzinne przyjemności i rozwijanie swych talentów. Warto na przykład zadbać o odświętną dekorację stołu, przy którym spędzimy razem kilka lub kilkanaście godzin.

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Podczas warsztatów kreatywnych rodzice wraz z dziećmi wykonają własnoręcznie świąteczne ozdoby. Za ich bazę posłużą styropianowe jaja oraz figurki wielkanocnych zwierzątek, które uczestnicy pomalują farbami i kredkami oraz ozdobią brokatem. Samodzielnie przygotowane pisanki lub zajączki umieszczone pomiędzy świątecznymi potrawami wprowadzą wszystkich domowników w wiosenny i świąteczny nastrój. Wykonane dekoracje będzie można zabrać do domu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

DEKORUJEMY STÓŁ WIELKANOCNY - KREATYWNE WARSZTATY RODZINNE W AUCHAN PIASECZNO

Kreatywne warsztaty wielkanocne odbędą się 8 kwietnia w godzinach 12-18 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 kwietnia 2017, 09:31,

GeoPiknik 2017 w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Najbardziej wyczekiwane wiosenne wydarzenie jest już coraz bliżej. Tegoroczny Geopiknik odbędzie się 6 maja 2017 roku, tradycyjnie na terenie Obserwatorium Astronomiczno-Geodezyjnego Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu.

Wśród zaplanowanych atrakcji nie zabraknie dmuchanej zjeżdżalni dla najmłodszych, gry terenowej, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, zumby, a dla starszych uczestników paintballu laserowego. Geodezyjni sympatycy będą mogli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami w GeoOlimpiadzie czy konkursie centrowania. Ponadto wykładowcy oraz studenci Politechniki Warszawskiej zmierzą się już po raz 4. w meczu piłki nożnej. Oczywiście nie zabraknie smakołyków z grilla, zimnego piwa, a wieczorem wspólnego karaoke i zabawy tanecznej z DJ.

Rozpoczęcie Geopikniku przewidziane jest na godzinę 13:00. Nie może Cię tam zabraknąć!

Zapraszają organizatorzy: Wydziałowa Rada Samorządu, Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida” oraz Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej.
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie