Informacje3 maja 2010, 00:00,

Decydujmy! wkrótce wybory prezydenckie oraz samorządowe

W czerwcu 2010 roku, odbędą się wybory prezydenckie, późną jesienią najprawdopodobniej wybory samorządowe. Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do głosowania. Jeśli chcemy mieć wpływ na to, co dzieje się w kraju, w województwie, w powiecie, w gminie, jeśli chcemy móc wymagać od władz, powinniśmy przede wszystkim oddać swój głos. Oddanie głosu w wyborach oznacza, że nie jest nam wszystko jedno w jakim kraju, w jakim województwie, w jakim powiecie, w jakiej gminie żyjemy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje4 maja 2010, 00:00,

REWITALIZACJA PIASECZNA - debata obywatelska

Piaseczyńska Grupa Obywatelska PGO zaprasza mieszkańców na debatę obywatelską: REWITALIZACJA PIASECZNA, która odbędzie się 4 maja 2010 roku w godzinach 18.00-20.00. Miejsce: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14 (sala konferencyjna).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno